Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti látjátok a második csíkot?...

Ti látjátok a második csíkot? Kép, görbe lent.

Figyelt kérdés

Én nagyon halványan látom. Még csak a 9. dpo-n vagyok. Tünetem semmi extra, csak annyi, hogy iszonyúan fáj a mellem, ami nem szokott ennyire. Az, hogy szurkál a hasam, azt nem veszem tünetnek, mert az akármitől lehet.


Csatolom a görbém is:

[link]


És a képek:

[link]


[link]


2012. ápr. 23. 08:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek gratulálnék :) ! A Te teszteden tisztán látszik a 2.csík még ha halvány is! Sajnos a kérdezőjén még ennyit se látok de szorítok,hogy neki is ilyen legyen holnapra!
2012. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
7-es,a tied abszolút egyértelmű,hogy pozi! Gratulálok! :)
2012. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nincs második csík,de hogy is lenne...ha jól láttam a ciklus.hu szerint 9. DPO-n vagy!Teljesen felesleges volt még tesztelned!Még ha a 10. napon is volt peteérésed még akkor is lehet korai!

Próbáld meg 2-4 nap múlva!

Drukkolok nagyon!

2012. ápr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, köszönöm szépen Mindenkinek, remélem holnap reggel is lesz csíkom! :)

Kedves Kérdező! Ne haragudj, hogy belinkeltem ide a képemet, de csak azért mutattam meg, hogy nekem még a 10. nap reggel első pisiből is teljesen nega volt, és a 12. napon pé után lett ugye tegnap ez :)

Ha te látsz élőben valamit, akkor lehetséges, és mégjobban fog látszódni, ha tesztelsz mondjuk 3 nap múlva! :)

Szorítok nagyon! Írd meg!!!

2012. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na mi lett kérdező??? Nekem ez negatívnak tünt, mert a fehér papíron ez csak a papír alatti szellemcsík, de nem húzodott át a rendes pozítiv oldalra, mert nem volt ami előhozza. Remélem rosszul gondolom és azóta már van egy pozitív teszted
2012. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!