Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire ártalmas pár hetes...

Mennyire ártalmas pár hetes terhességnél a szolárium?

Figyelt kérdés
Hamarosan unokahúgom férjhez megy és a rokon lányokkal együtt járunk a menyasszonnyal szépülni. Ma többször szédültem, hányingerem van mindentől és ahogy számolgatok nagy az esély arra, hogy megint kismama legyek. (A teszthez még várnom kell pár napot) Tegnap voltunk szoláriumban. Ilyen korai várandóság esetén árthat a szolizás?

2012. ápr. 23. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem árt, felesleges emiatt aggódni.
2012. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Annyi rosszat olvastam már,hogy teljesen bepánikoltam.:-)Most megnyugodtam!
2012. ápr. 23. 16:28
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Szia!Szerintem meg egyáltalán ne menjél szoliba!!!!!Én pl kibirom 9 honapig hogy a szőke hajamat nem festetem ,sőt bármit hanyagolnék ami egy picit sem egézséges!Szerintem azért hogy egy árnyalattal barnább legyél nem éri meg,főleg hogy lehet utánna meg aggódnál.
2012. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
2.vagyok.Szoli helyett inkább vegyél egy csini ruhát meg csináltasd meg a hajad stb..azzal tuti nem ártasz :)
2012. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
2.Neharagudj most olvasom hogy még nem biztos a terhességed..hát akkor nem tudom,csak nehogy elmenj és utánna ha pozit tesztelsz aggódjál ezmiatt.Szorítok hogy sikerüljön!
2012. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 KicsiSzív 2 ***** válasza:
Ha egy kis esélyt is látsz arra hogy terhes lehetsz akkor ne menj szoliba!
2012. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha még nem is vagy biztos, nyugodtan szolizhatsz. Ami meg a hajfestész illeti, az is megoldható. A fodrászom direkt nekem szerzett be egy teljesen természetes alapanyagú hajfestéket, amit nyugodtan lehet alkalmazni. Már minden megoldható csak utána kell nénzi.
2012. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én heti 3 alkalommal szoliztam mikor terhes lettem. Mármint úgy jártam, hogy nem tudtam a babámról, és nem lett semmi baja. Természetesen a pozitív teszt után többet nem mentem :) De amíg nem is biztos a terhesség szerintem nem lehet baj belőle.
2012. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Első babámnál sem jártam szoliba,pedig férjem szekált is,hogy milyen fehér vagyok! De nekem fontosabb volt a kis pocaklakóm!

Amíg nem tudok biztosat, addig biztosan nem megyek. Majd kitalálok valamit, miért hagyom ki a csajos - buli ezen részét.

2012. ápr. 23. 23:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen vannak már hasonló hajfestékek,de amíg neked ezt rákeni addig lehet hogy egy másik vendégnek az ammóniásat rakja fel amit te is belélegzel.Tele lehet az üzlet ilyen vegyszerszagokkal!Ez a szakmám,és én pl terheseknek nem is festettem a haját soha!Ha valaki szeretné festeni nagyon akkor télleg nézzen utánna hogy ne legyen benne ammónia és fesse be otthon.Amugy nem értem hogyha nincs benne ammónia akkor mi szívja ki a hajat? :)
2012. ápr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!