Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire ártalmas pár hetes...

Mennyire ártalmas pár hetes terhességnél a szolárium?

Figyelt kérdés
Hamarosan unokahúgom férjhez megy és a rokon lányokkal együtt járunk a menyasszonnyal szépülni. Ma többször szédültem, hányingerem van mindentől és ahogy számolgatok nagy az esély arra, hogy megint kismama legyek. (A teszthez még várnom kell pár napot) Tegnap voltunk szoláriumban. Ilyen korai várandóság esetén árthat a szolizás?

2012. ápr. 23. 15:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet, hogy nem fejtettem ki bővebben, azért lettem lepontozva. Nyilván én sem azt mondom, hogy járjon nyugodtan agyba főbe szolizni, csak úgy értettem, hogy ugye írta, hogy tegnap (vagyis mostmár tegnap előtt) volt, és még az sem biztos, hogy terhes. Szóval arra az egy alkalomra értettem, hogy amiatt nem kell aggódnia.
2012. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A nagyon meleg víz,és a szoli vérbőséget okoz,ami vetéléshez vezethet.Bírd ki szoli nélkül a bébi miatt ha terhes vagy!
2012. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló! Lehet nem olvastad végig a hozzászólásokat, válaszokat, de írtam,hogy míg nem biztos sem fogok menni! Meg voltam már kismama,szóval tisztában vagyok a forró vagy túl meleg víz veszélyeivel is!

Azért köszönöm a választ!

2012. máj. 4. 14:14
 14/14 anonim ***** válasza:
Tényleg, kérdező, mi újság? Kiderült már, hogy lesz-e baba?
2012. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!