Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A negyedik hónapban is +...

A negyedik hónapban is + eredményt mutat a teszt?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam, hogy a teszt csak korai időszakban +.Tapasztalat?
2009. jún. 21. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg a terhesség alatt végig, mert a hcg hormon jelen van.
2009. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A HCG mennyisége leesik a 10-11. terhességi hét környékén. A HCG mennyisége csak a terhesség korai időszakában duplázódik kb. 6000 mIU-ig. Innentől kezdve a 10-11. terhességi hétig csak lassan növekszik, majd ezután leesik.
2009. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a hatodik hónapban csináltam egy tesztet (barátnőm kért meg, mert április 1-jén meg akarta viccelni a barátját egy pozitív teszttel) és legnagyobb meglepetésemre negatív lett, pedig akkor már mozgott is a baba. Utánanéztem, mert én sem értettem, hogy mitől lehet és ezt találtam:

A hCG hormon termelés rendszerint a terhesség 12-14 hetében éri el csúcspontját, utána pedig a hCG hormonok mennyisége rohamosan csökkenni kezd és az amenorrhea általában a második trimeszter elején elmúlik. Nagyon ritka esetben az amenorrhea az egész terhességet végigkíséri.

2009. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, de ha szerinted terhes vagy akkor menj dokihoz és ne pazarolj tesztekre. A 4. hónapban már azért elkezd nőni a has is és van aki már a magzatmozgást is érzi.
2009. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Első vagyok.

Azt hittem, végig jelen van a hcg hormon, bocsánat.

De érdekes!

2009. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!