Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki szombatra nem várja?...

Van aki szombatra nem várja? Tünetek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

semmi tünetem nincs: maximum azok, amiket a ciklus.hu-n bejelöltem. [link]

Neked vannak tüneteid? Van görbéd?

2009. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tegnap meg azelőtt hányinger, melbimbóm fájt nagyon a múlthéten, meg a derekam, illetve sokat járok pisilni.

Mensi előtt nem így fáj a mellem.

Mikor akarsz tezstelni?

2009. jún. 22. 11:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legkorábban hétfőn reggel, ha addig nem jelentkezik a mikulás. :)
2009. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan igazságtalan dolog ez, hogy ennyit kell várni:-(, na de nembaj a célért mindent:-)!
2009. jún. 22. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Komolyan csak ketten lennénk, akik szombatra nem várják?
2009. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok :)

Nekem hányingerem van, de lehet hogy már előzőhónapban babás lettem, majd hétfőn tesztelek és utánna doki.

2009. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát három ez a vége:-)
2009. jún. 22. 14:57
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok!Én is szombatra nem várom.Péntek óta erősen szurkált és görcsölt a hasam,de mára megszűnt.A melleim érzékenyek még most is.A hőm.36.8 és 37 közt van.Nem bírtam ki és csináltam tesztet,de sajna negatív:-(...szerintetek lehet még reménykedni?
2009. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is csináltam már tesztet és neg lett nekem is! Reménykedni szerintem lehet, mindig azt mondják, hogy legkorábban a nemvárt napján mutatja ki! Együtt reménykedünk!
2009. jún. 22. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!