Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Gyógyszer abbahagyása után nem jött meg 3 hónapig. Utána szedtem 1 adag Clostit. Akkor megjött, de most megint nem. Nem vagyok terhes, egy hete késik, 2 tesztem is negatív. Nincsenek terhes tüneteim sem. Szedek barátcserjét. Mi lehet velem a baj? Lehet hogy meddő vagyok?
2009. jún. 22. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nem vagy meddő, a gyógyszer szedése okozza. nekem egy barátnőm fél évig nem menstruált, utána meg már azért nem, mert babás lett. de észre sem vették, mert nem volt honnan számolni a ciklust. azóta megszületetta baba és mind a ketten jól vannak. szóval egyelőre csak türelem kérdése...
2009. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem gyógyszer abbahagyása után 4 hónapig nem volt semmi, terhes se voltam. Norcolutot kaptam, majd most hétvégére nem várom! Ne ijedj meg, attól még nem vagy meddő, idő kell még kitisztul a szervezetedből a gyógyszer!
2009. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az sem jelent semmit, ha nincs tüneted. Nekem 2-3 hétig minden nap olyan érzésem volt, hogy mindjárt megjön, kétségbe is estem, aztán babás voltam, ezen kívül semmi tünet azóta se, 10 hetes vagyok. Szorítok!
2009. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!