Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használt valaki clearblue...

Használt valaki clearblue digitális terheségi tesztet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 11:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én többet is használtam és nagyon szerettem, a legjobb teszt! Egyszerű, gyors, hamar kimutatja a terhességet és egyértelmű az eredmény. Ára gyógyszertártól függően 2 ezer körül van. De a neten is meg lehet rendelni (pl. www.babaproject.hu) A digitális ovu tesztjét is csak ajánlani tudom, de annak már nagyon húzós az ára sajnos.

Szeretnénk még babát, így legközelebb is ezzel fogok tesztelni, nagyon meg voltam elégdve ezekkel a tesztekkel.

2012. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én csalódtam ebben a tesztben 2x is! 2x vettem 2x döglött be! Hát köszönöm ,de nem keresek milliókat,hogy csak úgy dobáljam ki az ablakon a 2 ezer forintokat a működés képtelen tesztekre! Inkább maradok a hagyományosnál!
2012. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én coraxot használtam, de a köv.babánál majd kipróbálom!:)
2012. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!