Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt kérdés. Már...

Terhességi teszt kérdés. Már nincs remény ugye?

Figyelt kérdés
A 14.dpo-n Medilab (25-ös) teszt halvány pozitív (időn belül!), ma, a 16. dpo-n Amazon (25-ös) teszt negatív.Viszont a luteális fázisom mindig 16 napos, legkésőbb ma reggel meg kellett volna jöjjön, a hőm pedig fenn van, 36,9 ma is, tegnap 37,0 volt.Csináljak még tesztet, vagy hagyjam a csudába?:)

2012. ápr. 28. 16:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Akkor ott baba van 100% :)! Teszt nélkül is előre gratulálok :)
2012. máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Na mi újság???? Nagyon kíváncsi vagyok, remélem pozi lett a teszted:) Írj! Első voltam:)
2012. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Na itt vagyok,ma délután sikerült vennem egy tesztet, amit gyorsan meg is csináltam.Medi Preg volt, 25-ös, de negatívnak tűnik..:(Teszem hozzá, a Control vonal vagy egy perc múlva jött ki..:SIlyennel még az életbe nem találkoztam...Mára már azért biztosra kimutatta volna szerintem.Ha holnapra sem jön "piroskám" (jele eddig semmi), akkor megint tesztelek.Lehet későbbi pé?:SAjjj, de tanácstalan vagyok..De ha nincs baba, akkor jönne már meg!Soha így nem voltam még..:S
2012. máj. 2. 19:47
 14/23 anonim ***** válasza:
várj még pár napot...
2012. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Nagyon izgulok! Teszteltél? mi az eredmény? Írjál!
2012. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Hát, az a helyzet, hogy úgy tűnik megjön.:(:(:(Nem úgy, mint szokott, de jelentkezett a dolog....:(Majd a következő hónapban újra jövök a tesztjeimmel sztem..:DHormonzavaros tojás vagyok, mióta babát szeretnék..:SAddig semmi baj nem volt...Most teljesen összezavarodott a ciklusom..:SAnnyira aranyos vagy, kedves Utolsó, hogy érdeklődsz, ez igazán jólesik..:)Köszönöm..:)
2012. máj. 3. 08:41
 17/23 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok Neked!!!! Sajnos én is így vagyok ezzel, hogy mióta rákattantam a baba témára, nem 28 naposak a ciklusaim, mint eddig hosszú éveken át.

Soha nem késett, soha nem jött előbb. DE most előfordult az utóbbi 3 hónapban, hogy 25 v 26 napra megjött :(


DE NEM ADJUK FEL, IGAZ?????????? Baba lesz és kész!!!

2012. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Én benne vagyok..:DDrukkolunk egymásnak..:D
2012. máj. 3. 19:34
 19/23 anonim ***** válasza:
Mi újság? ugye nem jött meg????
2012. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
De....És már el is múlt..:SEddig 5-6 napos vérzésem lecsökkent 2 napra..:DJó lenne ha így maradna..:D:DDe az első nap olyan volt mint eddig, csak lényegesen kevesebb vérzéssel, tegnap alig volt valami, ma meg már semmi.....De mivel levált, aminek le kell, így nem reménykedem most.Majd a következő hónapban újra izgulom a teszteket..;):):):)Hátha nem lesz már ilyen kesze-kusza a ciklusom sem..:)
2012. máj. 5. 06:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!