Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki vagyok teljesen akadva!...

Ki vagyok teljesen akadva! Itthon a vernyomasom abszolult normalis ma elmentem a dokihoz megmerte majdnem 150 volt:S nem jo az itthoni merom vajon? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
12 hetes kismami
2009. jún. 22. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is ez volt,elöször csak beszéltünk róla, de minden vizsgálatnál a plafonon volt a vérnyomásom, aztán kiderült h ideges voltam mindig h neh valami rosszat halljak a babácskáról és ez miatt ment fel. Aztán 29 hetes lettem mikor írt a nőgyógyim vérnyomáscsökkentőt meg kérte h folyamatosan 1 nap 3x mérjem és jegyezem fel az értékeket és sajnos már itthon is magasabbak voltak a keleténél. De ne izgulj ha úgy itéli meg az orvosod valószínűleg ugyan ezt fogja javasolni, mert hosszú távon nem jó ha magasak az értékek mert nem megfelelő az oxigén ellátás a babának.

üdv. 13 hós baba anyukája

2009. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de itthon teljesen normalis meg alacsony is
2009. jún. 22. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
ideges vagy a feszültség váltja ki belőled.
2009. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most is megmertem es 117 a vernyomasom az egeszen normalis! valoszinu hogy az valtsa ki belolem mert az orvosnal erzem belul hogy feszult vagyok es ideges,hogy minden rendben legyen
2009. jún. 22. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonló gondjaim voltak terhesség alatt, amint fehérköpenyt láttam a vérnyomásom szépen felment. Előre paráztam,hogy nincs valami rendben, vagy kapok vmi leszólást a súlygyarapodás miatt. Ha gond lenne a doki figyelmeztet. Ne parázz, nyugodj meg,ha rendszeresen jársz orvoshoz jó kezekben vagy. Inkább hallgass rá, jobb megelőzni a bajt:) Sok boldogságot!
2009. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hat mast nem tehetunk:) koszonom a valaszod:)
2009. jún. 22. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!