Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a MediLab tesztnek?

Hihetek a MediLab tesztnek?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtti napon halványan,de jól kivehetően előjött a második csík.Időn belül.Ez pár napja volt, most tartok a 38. ciklusnapon.De olyan érzésem van,hogy mindjárt megjön.Kicsit aggaszt.Szerintetek?

2012. ápr. 30. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hetedik hétig volt mindjárt megjön érzésem. :) Még tampont is tettem fel a teszt előtt, mert azt hittem, hogy egészen biztosan megjön. 1-2 hét múlva szülök. :)))
2012. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajj, ez nagyon aranyos válasz volt..:)De bizonytalan vagyok,és zavar ez az érzés..:(Nem fáj semmim, csak időközönként jön elő, hogy na mindjárt, na mindjárt.A hőm meg 37,0 volt reggel is.
2012. ápr. 30. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha már eltelt pár nap miért nem csinálsz még egy tesztet? Engem sajnos becsapott a medilab, de sokan dícsérik, mindig vannak kivételek, na az én voltam. Szorítok neked, reggel első pisiből nézd meg megint!
2012. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerdán szeretném ismételni...:):)Reggel..:)Halvány csíkos tesztem sosem volt, azért vagyok bizonytalan..Vagy inkább nem akarom tudni elhinni? Nem is tudom..:)Az elsőnek pedig grat a babához..:)
2012. ápr. 30. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, tudom ám milyen érzés, rám is a frász jött mindig, de nem volt semmi. :) Nyugalom!!! :)))
2012. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy..:)
2012. ápr. 30. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!