Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szellemcsíkos és száradási...

A szellemcsíkos és száradási csíkos terhességi tesztnek, tényleg van negatív képe?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tegnap csináltam 2 gabrielt és egy x-epil tesztet. A gabrielek nem voltak egyértelműen negatívak, rögtön látszott vmi, a fotón látszik a negatívban is a tesztcsík. Az x-epil negatív.

Ma reggel csináltam egy dm-ben kapható hcg tesztet és egy x-epilt. Az x-epil tök negatív, a másikon szintén van egy tesztcsík - nem kell forgatnom hogy lássam- de nem totál egyértemű, és negatívja annak is látható.

Most nem vagyok terhes, csak vettem 3 tesztet amivel így jártam, és az x-epilnek van igaza? Régebben csináltam gabreilt és az akkor csont negatív volt ha nem voltam terhes.

Hétfőre nem várom. Igen, hétfőn is csinálok, ha addíg nem jönne meg.

Azt szeretném kérdezni, hogy tényleg van negatívja a fent említett teszteknek?


Köszönöm,hogy válaszoltok!



2012. ápr. 21. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a szellemcsíknak vagy száradási csíknak is van negatívja. Nekem is fejtörést okozott amikor babát akartunk, de én úgy kezeltem a halvány csíkot hogy az nem számít.

Mikor terhes lettem nem voltak kétségeim a csík erősségét illetően... egyértelmű volt.

21hkm

2012. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor negatívot kell nézegetni, érdemesebb várni még pár napot és újra tesztelni.
2012. ápr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

igen teljesen jogos, ha terhes lennék egyértelmű két csík van.

( ha nem én lennék az érintett akkor tudnék józanul gondolkodni, és tudnám hogy mi van... :) )

2012. ápr. 21. 08:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Amit simán látni, azt negatívba is lehet. Korán teszteltél, lehet, hogy a Gabriel már érzékelt valamit, de az x-epil még nem. Tudom, hogy izgulsz, meg minden, de felesleges ilyen hamar tesztelni, mert mint te is látod, nem megbízható az eredmény. Türelem, hétfőn tesztelj újra. Ha a Gabrielen az tényleg rendes csík, akkor hétfőn már egyértelműnek kell lennie.
2012. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

:) Tudom milyen kivárni azt a pár napot, viszont azért is írtam, amit, mert nekem akkor lett pozitív, amikor már sok nap késés után teszteltem, és kimaradt a talán pozitív utáni idegbaj. :)) Tehát drukkolok, hogy baba legyen!!!


37 hetes km

2012. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Feltennél róluk képet? Talán úgy jobban tudnánk segíteni. ;) Én nagy tesztelő vagyok. :P ÉS minden teszten látom általában a "csík helyét" szóval azt is elég jól meg tudom ítélni, hogy pozitív-e tényleg, vagy sem. ;)

De! Egyvalamire azért készülj fel: menszi előtt tesztelni mindig kockázatos, mert sokszor van, hogy klinikai értelemben elindul egy terhesség, ami a mai tesztekkel már ki is mutatható, mégis megjön rendesen, mert a baba nem furakodott olyan mélyre a méhnyálkahártyában, hogy elérje azt a hormonszintet, amitől nem jön meg a menszi és megmarad a baba.

Tehát csak akkor szabad tesztelni menszi előtt, ha el tudod fogadni, hogy a természet szelektál és ezt sajnos tudomásul kell vennünk. :(

Én egyszer jártam így. :S Három babánál meg menszi előtt teszteltem szintén, és napokig csuriban volt a kezem, nehogy megjöjjön, de velük nem jött meg, hála Istennek. :)

2012. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Képeket várom! :)
2012. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó!!!

A képeket kitöröltem,talán a tegnap gabrielt meg tudom a gépen keresni,amint oda jutok este felteszem.

Igen tapasztaltam azt amiről írsz,sajnos. Előző hónapban volt 6pozitív tesztem. A 10dpo-n egyértelmű 2csíkom volt,majd halványan de erősödtek. Aztán 2 nap késéssel megjött. 3napot voltam kórházban,de nem maradt meg. Most a 16.ciklusnapon már 16mm volt a nyálkahártya és 9.vagy 10.-ÉN volt az ovum. Szóval kb 11napja. Az első terhességemet mutatta a 11.napon és a múlt hónapban is. Amikor tesztelgettem soha nem volt szellemcsíkom vagy száradási csíkom. Csont negatív volt mindengyik. Most meg 2nap alatt. Csináltam 5 tesztet ) amiből 3 ilyen volt. De a clearblue negtív ami nekem a lényeg. Este a két gabrielről felteszem a képeket.

Köszi előre is,és bocs hogy ilyen részletekbe belementem))

2012. ápr. 21. 18:13
 9/12 A kérdező kommentje:

Szia


Ez egy száradási csíkos Gabriel

[link]


ez egy élőben látható inkább de szellemcsíkos

[link]


Többet sajnos kitöröltem a telefonomból.

2012. ápr. 21. 19:30
 10/12 A kérdező kommentje:

ez a kép előző hónapban volt a 10.dpo-n és ma ugyanez a tesztem ilyen volt - talán ennyire még nem is volt látható... szóval ezek vannak.

[link]



( az a furcsa nekem -valszeg mert még nem találkoztam ilyennel , de amikor nem voltam terhes akkor nem volt semmi kétségem affelől hogy van valami a teszten negatív volt teljesen. Amikor meg terhes lettem akkor volt hogy halványan láttam, de így még nem jártam , és az a baj, hogy reményt ad babára, de a szívem mélyen tudom, hogy ezek negatívak)

2012. ápr. 21. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!