Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LEhet nagy butaságot kérdezek,...

LEhet nagy butaságot kérdezek, de ha nincs a nőnek orgazmusa az nehezíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
egyszer olvastam itt valamit erről,de pfff nem tudom megínátok ha tudtok erről valamit?
2009. jún. 23. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akadályozza meg a hiánya!

Segíti, mivel orgazmuskor összehúzódik a méhed és segiti a spermiumok feljebb jutását a petevezető felé!

2009. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kettőnek semmi köze egymáshoz!

De ha nincs orgazmusod akkor érdemes erről beszélgetni a partnereddel illetve szakember segítségét kérned

2009. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló megírta a választ.Ha csak úgy lehetne teherbe esni ha van orgazmus is,akkor erőszakból nem fogannának gyerekek.

Az orgazmus az összehúzódások miatt segíti a feljebb jutást.De ha gyertyaállást csinálsz aktus után 10-15 percig,az is lehet eredményes.Nekünk az első baba így jött össze.És persze tudd,hogy mikor van peteérésed,mert anélkül nem leszel terhes.Így esetleg sikeresebb lehet ha tudatosan terveztek.

Sok sikert.

2009. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én úgy tudom hogy nem nehezíti, de ha van akkor jobb, mivel a méhösszehúzódás elősegíti a spermiumok mozgását, de már ezt leírták előttem.

Én is így voltam mikor próbálkoztunk, annyira rágörcsöltem hogy nekem nem is sekerült általában.

Valahogy mégis összejött.

Viszont mikor elsőre terhes lettem annyira emlékszem nekem annyira jóóóóó volt hogy még mondtam is hogy ebből biztos baba lesz, és igazam is lett.

2009. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem szokott lenni csak van hogy én fáradtabb vagyok és nem nagyon van erőm:)

De nagy többségben hála Istennek van:D

köszi a válaszokat:)

2009. jún. 23. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg az a lényeg, csak lazán, élvezetesen, nekem ez nem igen jött össze, annyira rágörcsöltem.Utolsó voltam.
2009. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nehezíti,ez biztos.Viszont az erős orgazmustól lehet spontán peteérés,pl nekem így volt,hogy az 5.napon,mikor elmúlt a mensim,lett egy spontán pé-m.Most várom az eredményt!:)
2009. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!