Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhatároztuk hogy babát...

Elhatároztuk hogy babát vállalunk a Párommal. A menstruációja késik 9napja. És most reggel viszont piros folyadék jött neki. Ez azt jelenti hogy mégse sikerült összehozni a babát? Vagy pedig azt hogy elment? Reméljük hogy a baba megmaradt

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 08:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet baba! Sokaknál van kis vérezgetés. De egy teszt már tuti kimutatja, mert ha terhes van hcg hormon a szervezetében. Viszont ha babás,akkor dokival kéne beszélnie! Szurkolok! 25 hetes kismama.
2012. máj. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Csináltatok tesztet? Már nagyon kíváncsi vagyok mi lett az eredmény :)!
2012. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyen volt a tavaly előtti terhességnél. Ha sokáig van ilyen vérezgetés és a tesztetek is pozítív orvoshoz kell fordulni. Nekem sajnos a 21 hétig tartott véreztem-barnáztam a baba elment 22 héten. Viszont, ha 7 napnál rövidebb ideig tart akkor tuti menszesz, ez a mostani terhességemnél is igy volt. Nagyon megilyedtünk mi is, rohantunk dokihoz, de szerencsére 2-3 napig tartott a vérezgetés és kevés volt. Utána többet nem. Most 31 hetesek vagyunk és egészséges 2 genetikai vizsgálat szerint is. Nagyon drukkolok nektek és egészséges babát kívánok problémamentes terhességgel.

Megjegyzem, ha már nem vérezget és a teszt is pozítív nem kell orvoshoz rohanni. A 4 hétben nem bíztos, hogy látják (nekem 3 doki se látta), de a 6-7 inkább érdemes dokihoz menni.

Sok szerencsét

2012. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Egyenlőre nem csináltunk tesztet mert mégjobban megjött neki. Most már olyan mint ha tényleg meglenne neki csak világosabb színe van. Majd akkor csináljuk meg ha elmúlt neki. Már a teszt megvan. Köszönöm a segítségeteket meg hogy így Drukkoltok nekünk.
2012. máj. 4. 11:51
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy drukkolunk! Ha teszteltetek, várjuk az eredményt :)
2012. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
természetesen menni fog az eredmény
2012. máj. 4. 12:48
 17/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Egyenlőre még nem csináltunk tesztet. Megbeszéltük hogy majd ha megkapjuk a fizunkat akkor megcsináljuk. De az eredményt természetesen veletek is közölni fogom. Még 1 szer köszönöm hogy drukkoltok nekünk.
2012. máj. 9. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!