Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan hölgyek válaszát szeretn...

Olyan hölgyek válaszát szeretném, akik hasonló problémával küzdenek. Az olyan válaszok nem kellenek akik azt írják, h. menjek el orvoshoz, mert az kizárt. Bulimiásan is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Olvastam pár kérdést ezzel kapcsolatban, de igazából egyikben sem találtam megfelelő választ. Segítsetek kérlek.Ha teherbe esnék többet nem csinálnám.
2012. máj. 6. 20:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó válaszoló és Kedves Kérdező!

Sajnos én sem értelek meg Titeket, mert nem vagyok benne ebben a betegségben.

"De ne itélj, hogy ne itéltess"! :)

Mindenki a maga útját járta végig, mi nem tudhatjuk, hogy ez milyen érzés!

Csak azt tudom, hogy így nem szabad kisbabát vállalnod, addig ameddig beteg vagy. Próbáld kigyógyíttatni magad, és sikerülni fog, bízz benne! Sok sikert kívánok Nektek a gyógyuláshoz!

És a kérdésedre, igen, teherbe tudsz esni, de elég kicsi a valószínűsége, főleg arra, hogy nem lesz egészséges a baba!

Drukkolok, hogy sikerüljön, és anyukák lehessetek! :)

2012. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
köszi xD de még mindig fiatal vagyok az anyuka szerephez, elöbb kijárnék még néhány iskolát :D de köszi a jókívánságokat
2012. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!