Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan hölgyek válaszát szeretn...

Olyan hölgyek válaszát szeretném, akik hasonló problémával küzdenek. Az olyan válaszok nem kellenek akik azt írják, h. menjek el orvoshoz, mert az kizárt. Bulimiásan is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Olvastam pár kérdést ezzel kapcsolatban, de igazából egyikben sem találtam megfelelő választ. Segítsetek kérlek.Ha teherbe esnék többet nem csinálnám.
2012. máj. 6. 20:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Eddig még nem volt mensid? Akkor mégis hány éves vagy? Miért akarnál gyereket? És miért vagy bulémiás? Ha kicsit vagy bulémiás akkor nem is vagy bulémiás. Aki abba tudja hagyni az nem bulémiás. Te max feltűnési viszketegségben szenvedsz. Ha meg tényleg bulémiás vagy, fordulj orvoshoz, ő majd segít meggyógyulni.

Kár ilyen marhaságokat ide irogatnod.

2012. máj. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, félre olvastam. Eddig még mindig volt mensid. Oké. De akkor sem értem, hogy egy állítólagos bulémiás miért akar gyereket?

Utolsó voltam.

2012. máj. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ami engem érdekel. Hogyan küzdenél meg a terhesség alatti hízással? Hiszen azért egy terhesség nagyon sok plusz kilóval jár. Úgy érzed ezzel egyedül meg tudsz majd küzdeni?
2012. máj. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen.
2012. máj. 7. 08:11
 15/22 anonim ***** válasza:
40%

Bocsánat de számomra undorító vagy!

Aztán ha babád lesz mit csinálsz hánysz egy nagyot előtte is ,vagy hányás után puszilgatod!

Pfujj,az ilyen ne hozzon utódot.

2012. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó válaszoló. A bulémia egy betegség. Te minden embert aki nem egészséges undoritónak tartasz???? Nagyon remélem hogy Te soha nem leszel beteg és igy nem kell magadat undoritónak tartanod.
2012. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok..

Kedves kérdező. Én a helyedben először a bulémiát küzdeném le és csak utána vállalnék gyereket. De a kérdésedre válaszolva, igen, teherbe lehet esni bulémiásan.

2012. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz megértenem téged, mert én nem szenvedek ebben a betegségben.

Egy ismerősöm elvesztett egy babát, pedig teljesen egészséges életet élet, második baba lett volna. AZÓTA NEM TUDTA FELDOLGOZNI AZ ESETET, ENNEK MÁR 30 ÉVE.

Nagyon nem kívánom senkinek ezt az érzést, neked se.

Úgyhogy tedd mérlegre, mi a fontosabb. Azt, hogy a tökéletesnek vélt alakod megtartsd vagy pedig hogy megtegyél mindent a babádért? Gondolj csak bele, hogyan fogod tudni helyrerakni a bűntudatod, ha emiatt elveszíted a babád? Na attól aztán tutira le fogsz fogyni....

2012. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igenigen, a fontossági sorrend.. Először ezt a betegséget kell leküzdened (én is benne vagyok szóval tudom milyen és abszolút nem ítéllek el) De nagyon nehéz lesz, akár egyedül akár segítséggel teszed, de volt rá már példa h vki le tudta küzdeni anélkül h pszichológushoz ment volna. Viszont ez egy harc lesz folyton az életedben.. Mindennap benned lesz a kérdés h miért ne hányhanék? Eddig is megtettem, nincs vele semmi baj.. Ne már megint túl sokat ettem, csak most utoljára! Én csak szép akarok lenni! stb. naphosszat sorolhatnám, és még sokszor meg is fog esni h újra megteszed, de ilyenkor ne keseredj el, mert mindenkivel megesik! Ez nem egy egyik napról a másikra dolog, a gyógyulás egy hosszú folyamat.. És ha már így fogalmazunk én eléggé benne vopltam a bulímiába napi 6X-7X csináltam, mára viszont napi 1X-2X de van h ki tudok hagyni napokat is nélküle. és tudod a legnagyobb küzdelem, nem a hánytatástól való megszabdulás, hanem az önpusztító gondolkodás, a lelki fájdalom, és önmagunk el nem fogadottsága.. Őszintén remélem h sikerül leküzdened a betegséget, amennyire csak lehet
2012. máj. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok! Még hölgynek nem mondanám magam, mert elég fiatal vagyok, de remélem azért hasznos volt a válaszom! :)) Ja és legyen bened az a motiváló erő, hogyha sikerül legyőznöd a betegséget, akkor lehet egy babácskád! :) Akit te magad egészségesen nevelhetsz fel :) mert megérzik a gyerekek ha valami nincs rendben...
2012. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!