Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy pár egészséges, és...

DarkChii kérdése:

Ha egy pár egészséges, és aktívan próbálkoznak, mennyi időbe telik átlagosan, mire megfogan a kisbabájuk?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 13:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nagyon változó! Én 19 éves lány vagyok szedtem fogamzás gátlót és most 3 hetes terhes vagyok:S (nem tudom mit csináljak.) ha valaki tudna valami jót privi!!!
2012. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
3 évet vártunk a babára. Minden kivizsgáláson túl voltunk, mindketten rendben vagyunk és mégsem sikerült. 4 sikertelen inszemináció utána az első lombik sikerült.
2012. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A mi esetünkben ahogy elkezdtem hőmérőzni az első ciklust, rögtön megfogant a kisfiunk. (Pedig a ciklus 27. napján volt a peteérés, nem egy szokványos.) Amúgy is szabálytalan volt mindig és volt hogy sokáig meg se jött. (PCOS is voltam.) Kicsit számítottam rá, hogy nehezen fogok teherbe esni, de nem így lett.

Aztán eljött az idő, hogy kistesót szerettünk volna. Hőmérőzés nélkül, csak úgy megéreztem az ovulációs fájdalomból, hogy peteérésem van és megfogant a kislányunk. Így az elsőre 27 napot vártam, a másodikra két hetet. És különböző petefészekből "érkeztek".

2012. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!