Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok-e valamilyen természete...

Tudtok-e valamilyen természetese készítményt (pl. gyógyteát) ajánlani, amivel növelhetem a teherbeesés esélyét? Az elevitet elkezdtem szedni egy kicsit vashiányos vagyok, szedjek-e pluszba folsavat?

Figyelt kérdés
Nem akarunk nagyon rágörcsölni a dologra, tehát nem szeretnék hőmérőzni, mit tudtok még ajánlani? Hátrahajló méhem van. A ciklusaim 35-42nap között váltakoznak.
2009. jún. 26. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam:

- barátcserje (kihagyható, ha tabletta formában szedjük)


- citromfű (jóízű)

- kamillavirág (gyulladáscsökkentő)

- körömvirág (gyulladáscsökkentő) egyenlő arányban elkeverve


- kiegészíthető ánizzsal, orbáncfűvel (mindkettő jótékony hatással van a női szervekre)


- cickafarkfű (1.)


- palástfű (2.)


Elkészítés: Mérj ki minden teafűből azonos mennyiséget, mondjuk 30 teáskanálnyit egy mély tálba. A cickafarkfű és a palástfű kivételével keverd jó alaposan össze a teafüveket. Oszd két részre. Az egyik részt a cickafarkkal (ezt kell a ciklus első felében inni), a másikat a palástfűvel (ciklus második felében) keverd össze. Reggelente forrázz le 3dl vízzel 2-3 teáskanálnyi keveréket. 8-10 percig hagyd állni, majd esetleg kevés mézzel ízesítve fogyaszd. Jó tudni, hogy a cukor és a citrom befolyásolják a gyógynövények hatását, így lehetőség szerint érdemes ízesítés nélkül inni.


Alkalmazás: reggelente 1-1 csészével kell inni a ciklus első felében (tehát a menstruáció első napjától kb. 2 hétig), a cickafarkasat, a peteérés után igyuk a palástfüveset.

2009. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A cickafark tea jotékonyab hat a kismedencére, segiti a peteérést stb. Nekem is hàtrahajlo méhem van, mint minden màsodik nönek, én akcio utàn a falra teszem a làbom vagy 10p.et, utànna meg még pihenek kicsit, bàr màr màsodik honapja nem jött össze! Az elsö babàm elhalt, ezért mi nagyon akarunk màsikat, de lehet hogy én ràgörcsöltem, mert mikor megjön eléggé elszomorodom! Szedem én is az Elevitet, de ràm dobott 6kg, ezért àtàllok, ha elfogy, a Hipp vitamin italra és szedek az elevit mellett, folsavat DM.ben veszem, meg Magne B6ot, mert a szivemmel is problémàk vannak, de tegnap pont olvastam egy màsik gyorsabban felszivodo magnéziumrol! Csak a nevét felejtettem el, majd ràkeresek! Pete érés àltalàban a menszesz elötti 14-15 napon van! Egy àtlagot kellenne kiszàmolnod, s körülbelül akkor akciozni! Sok szerencsét! :) Remélem segitettem kicsit!

2009. jún. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

na most vagy megköveznek vagy ....

a barátnőm tegnap itt volt.. meséltem neki a harmadik babaprojektünkről.. 10 hónapja nem jön össze.. pedig normális anteflex.méhem van.. egészséges vagyok csak.. a fene sem érti.. Neki pajzsmirigy betegsége van meg van már egy kislánya..

Én cickafark teát ittam most a végén palástfüvet iszom.. még nem tudom használ-e.. a peteérésem jóval később jött mint máskor és eddig emelkedőben van a hőm.az ízük nem rossz..esténként iszom 3dl-t--

a barátnőm viszont mondott valamit: ő a szervezetét rakta rendbe.. az elsavasoodás is okozhatja azt hogy mi sokan ennyi időt várunk a babásodásra.

Egy szakember ajánlotta neki a búzafüvet.. pontosabban a búzafű levet. Nem olcsó ma néztem utána a neten 24 jégkockányi lé 4800ft..( 320g)

Na ez lúgosít az köztudott.. méregtelenít az is tuti!

a babára hogyan hat azt nem tudom de a barátnőm erre esküszik hogy a betegsége mellett biztosan ezért sikerült neki könnyebben a baba..

egy tipp volt.. én elgondolkodom rajta.. rosszat nem tesz .. és ha egy -két kúra babát hoz akkor nem csak babát de egészséget is.. nincsen benne hozzáadott kötőanyag meg mindenféle vegyi cucc.. csak tiszta hatóanyag.

valahogy hajlok rá hogy megvegyem.

egy oldalon azt olvastam nő bajokra gombásodásra terméketlenségre is jó... amin röhögtem egy kicsit az az volt, hogy gyertyaállásban a hüvelyben tartva 1dl levet jótékony hatású.. namármost nekem már nehézkesen megy a gyertyaállás:)elröhögtem magam olvasás közben.. már

láttam ahogy igyekszem megtartani a testhelyzetet...



ha elolvasod és elgondolkodsz rajta már jó hogy leírtam..

tudom miken mégy át mert mindkét babám hosszú hosszú becserkészésre kispárnával extra pózokban és átjárhatóságival fogant meddőségi vizsgálatok közben után..néha megalázó volt hogy ennyit kaparok egy babáéért de megérte, mert most itt tépik az idegeimet mindketten..

drukkolok neked és minden babavárakozónak.

2009. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én elsőre babás lettem, pedig nekem nagyon nem rendszeresek a ciklusaim sem. Van, hogy 2 hónap, van, hogy 5... Nekem a málnalevél teát ajánlották a peteérésig (abból tudom, mikor van peteérésem, hogy érzem, mert mindig máskor van a rendszertelen ciklusnak köszönhetően, de állítólag a málnalevél segíti a peteérést is, nem tudom, nálam bevált), majd a beágyazódás segítése érdekében a palástfű teát. Hogy ez segített vagy sem, azt sose tudom meg, de októberben abbahagytuk a védekezést, novemberben már kétcsíkos tesztem volt (tavalyelőtt) az eredmény pedig itt játszik mellettem, mindjárt egyéves.:-)

Az Elevitről viszont külföldön rengeteg rosszat mondanak. Én nem is vagyok híve egyáltalán a mseterséges dolgoknak. Én végig a Flavon Kids lekvárt fogyasztottam, még a védőnő meg a doki is meg volt döbbenve, hogy mennyire tökéletes volt végig a vérképem, még a kismamákra olyannyira jellemző vashiányom se volt. Azt gondolom, ennek köszönhetően. Ha érdekel bővebben valakit, priviben szívesen válaszolok. A lányom születése után is ezt szedtem végig, most már neki is adom, még nem volt beteg, eleven, vidám kisördög.

Sok sikert a babócához!

2009. jún. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én első körben csinálnék egy méregtelenítőt: egy nap csalánlevél tea, második nap diólevél tea és így váltogatva hat héten keresztül minden nap. Illetve használ minden nap fagyöngytinktúrát is.
2009. jún. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2009. jún. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,hogy azoknak, akiknek hátrahajló méhük van az aktus után érdemesebb hason feküdni egy kicsit. én cickafarkat ittam ebben a hónapban, előtte volt, hogy palástfüvet is a hónap második felében. szerintem csak türelem és semmi akarás... és egyszer megtörténik a csoda :)
2009. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!