Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk mensi előtt...

Renike1984 kérdése:

Babát szeretnénk mensi előtt egy nappal állok! Jóstesztként ovun halvány teszt csík terhességin szintén szellem csík de csak később mutatta ki és tényleg csak szellem csík mert alig látni! Lehetek vajon babás?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt állok 1 nappal és babát szeretnénk! Ma dél előtt (nem reggeli első vizeletből) csináltam egy One Step Ovu (20miu/ml) tesztet jós tesztként és egy ugyan ilyen terhességit (10miu/ml)! Az eredmény az ovun egy nagyon halvány teszt csík a terhességin csak később látszódott egy szellemcsík! Du ugyanezt megismételtem ovunk kicsit erősebb de még halvány teszt csík, terhességin semmi! Hasam picit görcsöl de nincs a felfújódott has ami szokott, remélem nem jön meg! Tejem a fiam után már hónapokkal ez előtt el apadt most szivárog pár csepp ha megnyomom és néha szurkál a hasam! Szerintetek reménykedhetek benne hogy baba lesz vagy ilyenkor már egyértelműen mutatnia kéne akkor a tesztnek? Köszi aki válaszol!Már van egy 2,5 éves kisfiam így második gyerek lenne!A dél előtti terhességi teszten is csak halvány szellem csík van és azt írják fél óra után ne olvassuk le az eredményt de igazából már dél után van és most vehető kicsit jobban ki mint eddig de az ovunk is nagyon halovány!Viszont menzesz előtt ugye nem igazán lehetséges pete érés ezért reménykedem hogy baba van a dologban!Bővebb folyásom is van már 1-1,5hete!Max.25 napos terhes lehetnék ha baba van a dologban!Szerintetek reménykedhetem?

2012. máj. 14. 14:26
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
Előzőnek írom!:-) Mikor nekem ilyen csíkos volt a tesztem legutóbb mint a tied akkor már 5 hetes terhes voltam a kisfiammal!:-)
2012. máj. 15. 10:58
 12/58 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Hát ma nem kellene ugye megjönnie és eddig még nem is volt semmi vérzés de egész nap görcsölök a hőm 36,9 folyamatosan szerintetek ez csak azért van mert most lenne a vérzés ideje vagy baba lehet a dologban?Az ovu tesztem most is halvány két csíkos!(Menzesz előtt,szóval jós tesztként bízhatok benne vajon?)
2012. máj. 15. 16:29
 13/58 anonim ***** válasza:

ha ma kellene megjönnie, akkor már sztem csinálhatsz terhestesztet, sok kimutatja már aznap vagy előtte pár nappal..én nem használtam jóstesztet, de elmaradt napon kimutatta nekem már az xepil is (a másiknak nem jut eszembe a neve).

sok sikert!

2012. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi!Csináltam egyet dél után is de semmi!Vagyis fél órával a teszt után halvány szellem csík megint!:-( Még mindig nem jött meg azóta sem a testhőm 36,9!Szerintetek?
2012. máj. 15. 18:24
 15/58 A kérdező kommentje:
16.-a van ma nem teszteltem még várok holnapig nem jött meg és elmúlt a görcsölő meg akar jönni érzés is már!:-)A hőm tegnap óta most is 36,9,kezdhetek reménykedni mit gondoltok?Furcsa hogy a teszt elvileg mutatnia kéne mikor elmarad a mensi és nekem semmi!Bár a fiamnál is 5 hetes terhesen nagyon halvány csík volt csak lehet kevés a HCG-m az a baj?
2012. máj. 16. 08:54
 16/58 anonim ***** válasza:
Én nagyon úgy érzem,hogy ott a baba. Holnap reggel tesztelj és okvetlenül írd meg az eredményt!!!!!!!
2012. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

Szia!Rendben!:-) Csak nem bírtam ki és ma is teszteltem igaz nem a reggeli elsőből de ilyen lett!

[link]

Az ovu megint halvány csíkos a terhességi több idő(1óra)eltelte után nagyon halovány szellem csíkos!Az utolsó együttlétünk amiből baba lehetne Ápr.30.-án volt az első pedig Ápr.20.-án a hőm most vissza esett 36,4-re görcsölgettem picit megint de vér sehol!Melleim fájnak nyomásra pici tej szivárog!Nem kellene már a tesztnek rendesen kimutatnia ha baba van a dologban?Olyan bizonytalan vagyok és napról-napra türelmetlenebb!:-S

2012. máj. 16. 10:50
 18/58 anonim ***** válasza:

Látok valami nagyon-nagyon halvány 2. csíkot, de lehet, hogy csak szellemcsík. Ne keseredj el, nekem van két gyerekem és csak a mensi elmaradása után 7 nappal mutatta ki a teszt. Van remény!!! A hasszúrka is jó jel lehet!

Amíg nem jön meg, ott a remény :)


Ha tesztelsz még, kérlek írd meg és mutasd meg! Nagyon drukkolok!!!! Puszi :)

2012. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást!:-) Nagyon remélem hogy baba van a dologban csak későn mutatkozik a teszten!Holnap reggel első vizeletből tesztelek remélem még ha halvány is lesz már láthatóbb és nem lesz totál nega!:-( Még mindig nem jött meg remélem nem is fog!:-)
2012. máj. 16. 13:12
 20/58 anonim ***** válasza:
Olyan nehéz kivárni a holnap reggelt! Esküszöm, jobban izgulok, mint TE :D Írj majd, jóóóóóóóóóóóó?
2012. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!