Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várjak még? Vagy már próbálkoz...

Ketteske kérdése:

Várjak még? Vagy már próbálkozhatunk újra?

Figyelt kérdés
Késői vetélés miatt 3-4 hónap várakozást irt elő a doki, de nagyon sok helyről hallottam, hogy fél évet javasolnak. Most telt le a 4. hónap merjek próbálkozni, vagy várjak még? Lehet valami baja a babának, ha előbb fogan meg? A lelkieket már úgy érzem kihevertem, voltam teljes vér és vizelet vizsgálaton, ami rendben volt. Mi miatt szokták a fél évet javasolni? A lelkiek vagy a testi felépülés miatt?
2009. jún. 26. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy kései vetélés? Nekem a 10 héten vették el, mert elhalt! A doki azt mondta vàrjak 2 menszeszt, utànna probàlkozhatunk! Ez màr a 4. volt s még semmi :( A testi felépülés miatt, hogy a méh összehuzodhasson, ha neked nagyobb volt, talàn azért a több idö! De szerintem màr probàlkozhattok, egyàltalàn nem bizti, hogy elsöre sikerül! Cickafark teàt iszom, mert az segiti a kis medence müködését és a peteérést!
2009. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15 hetesen volt missed ab-om 3 hónapot mondtak nekünk.
2009. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
26 hetes voltam.
2009. jún. 26. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Az orvosok inkább a testi felkészülést veszik figyelembe (sajnos), a lelki dolgok nem mennek időre.

Tudni kellene, hogy konkrétan mi okozhatta a problémát. Egyébként 3 hónap alatt azért szépen rendbe lehet jönni (testileg, szervileg), ha nem volt semmilyen mértékű komplikáció. Inkább a méhnyálkahártya működésének, peteérés újraindulásának, a biztos hormonműködésnek kell visszaállnia.

Tudva az okot, ha nem indokolt várni, semmi baj nem lesz.

2009. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan próbálkozzatok! Sőt engem az tesz helyre hasonló történtek után, hogy már lehet próbálkozni másik babával. Így kezdek megnyugodni hogy van remény, egyszer én is anya lehetek.

Nekem sem fél évet javasolt a dokim, annyit ki se bírtam volna várni. Szerintem fizikálisan 2-3 hónap alatt helyre jön az ember.

2009. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is fél évet mondott a doki, de a 4. hónapban visszamentem hozzá kontrollba, megvizsgált, és azt mondta, hogy lehet próbálkozni.


9 hetes vagyok, 9 voltam, mikor elvetéltem is

2009. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat. Sajnos az okot nem tudták megmondani. Elvileg minden rendben volt.
2009. jún. 26. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babámat a 27héten vesztettem el.Nekem 3 ciklust mondott az orvosom,és 5 ciklus után sikerült ujra babát várni.Szerintem mindkettö miatt szokták javasolni a fél évet.Sajnálom,ami veled is megtörtént.
2009. jún. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!