Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány terhességi...

Barbiii1987 kérdése:

Nagyon halvány terhességi teszt de lehet látni, kiszámoltam olyan 4-5 hetes körül lehetek, azért lenne annyira halovány mert még nincs elég HCG hormon a szervezetemben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 17:12
 1/7 anonim válasza:
Tudnál feltenni képet?
2012. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt nem tudok sajnos
2012. máj. 15. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy nincs még annyi hormon vagy később volt a peteérésed és még nem telt el annyi idő, hogy több legyen a hormonszint. Pár nap múlva tesztelj újra, ha gondolod.

Boldog és problémamentes babavárást kívánok!

Üdv: 30+4 hkm

2012. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen későn volt peteérésem :) akkor pár nap múlva újra tesztelek :) köszönöm szépen neked is :)
2012. máj. 15. 18:54
 5/7 A kérdező kommentje:
az normlális ha szurkál a hasam és menstruáció szerüen görcsöl? De nem olyan erősen, és amikor sétálok akkor érzem hogy a hasam alja meg van nagyobbodva vagyis sztem a méhemet érzem nagobbank ez normális?
2012. máj. 17. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha görcsöl, akkor az nem valószínű, hogy jó. Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy görcs vagy vérzés esetén menjek be hozzá. De ha csak megfog jönni érzésed van, akkor nincs probléma.
2012. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
meg fog jönni érzésem van, enyhe görcsök és nem mindig időközönként jönnek elő, és a hőm is felment 37,2-re az normális?? :)
2012. máj. 17. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!