Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hetes magzat milyen? Érzi...

7 hetes magzat milyen? Érzi már az abortuszt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha engem elaltatnak, ő is elalszik ugye? Talán ő sem érez semmit, ha elalszik? Szerinted mije van kifejlődve?
2012. máj. 15. 21:54
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/148 anonim ***** válasza:
64%
Hát izé.... kedves előző, az autót nyugodtan leállítod a garázsba, a jobb időkre... egy embrióval meg ezt nem teszed meg, ott a nem döntés is döntés... pl. mintha senki sem említette volna meg, hogy ha a kérdező állapota esetleg gyógyszeres kezelést igényelne, azt terhesség alatt lehet-e? Pedig hát fontos szempont lehet, és nyilván csak az orvosa tudná rá a választ...
2012. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/148 anonim ***** válasza:
13%
Bizonyára megoldható lenne a gyógyszeres kezelés is ma már (ha mégsem, akkor gondolom az orvosa javasolta volna az abortuszt hivatkozva arra, hogy ez a terhesség veszélyezteti az anya egészségét (szellemi, lelki), bár nem vagyok orvos, hogy ezt tudjam, de talán kevesebbet ártana vele a babának, mintha megölné. Ha jól tudom a pszichiáter segítsége már magához a gyerekneveléshez kellett, s nem a terhesség kihordásához. Talán most se lenne rá szükség, míg biztos vagyok benne, hogy egy abortusz után valamilyen segítségre szüksége lesz a kérdezőnek.
2012. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/148 anonim ***** válasza:
22%

Kedves Kérdező!

Ne menj kivégzésre, szavaiddal élek, mert azt nem fogod kibírni, egy életen át. Hisz annyira szereted azt a csöppséget és testvérre szükség van. Ha nem bírod, örökbe adhatod, de hidd el, aki ennyit aggódik már most a babajáért, meg tud tenni mindent Érte! Sok erőt!

2012. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/148 anonim ***** válasza:
Mi lett Kedves Kérdező? Megtörtént, vagy végül meggondoltad magad?
2012. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/148 A kérdező kommentje:
Megtörtént.
2012. jún. 1. 18:18
 146/148 Sókristály ***** válasza:
33%

Kedves abortuszellenzők!

Nagyon kérek mindenkit, ezt a kérdést itt, és most zárjuk le!

Ne kérdezzétek, miért döntött így, ne ítélkezzetek felette, ne bántsátok!

Mindenki elmondhatta a magáét, de legyen ennyi elég!

2012. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/148 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak a válaszokat, minden választ elolvastam és a helyén értékeltem. Senki ne érezze magát felelősnek értem, s a döntésemért, mert azt csak én hoztam meg, ergo a következményeit is nekem kell viselnem. S én is arra kérek mindenkit, hogy zárjuk le most az én kérdésemet, a kocka el van vetve. Köszönök minden választ még egyszer!
2012. jún. 1. 19:38
 148/148 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük, hogy megosztottad velünk döntésed.
2012. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!