Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hetes magzat milyen? Érzi...

7 hetes magzat milyen? Érzi már az abortuszt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha engem elaltatnak, ő is elalszik ugye? Talán ő sem érez semmit, ha elalszik? Szerinted mije van kifejlődve?
2012. máj. 15. 21:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/148 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Gondolom azt szeretted volna írni a kérdezőnek, hogy: remélem, nem döntesz az abortusz mellett.
2012. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/148 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Mi lett végül? Döntöttél? Én majdnem sírok, amíg mindent végigolvastam, és sajnállak nagyon titeket, és drukkolok, hogy tartsd meg, mert már a kérdésből is látszik (és utána a többi hsz-edből is), hogy ragaszkodsz a babához! És így még jobban megviselne az abortusz, mintha abszolút nem érdekelne, hogy ki van a hasadban:-(

Ha kell valami támogatás (babacucc, vagy ilyesmi), én szívesen segítek, konkrétan is!!!

2012. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/148 dptr válasza:
33%

Nem tudok semmi megnyugtatót írni...

A lelke már biztosan ki van fejlődve!!!

Nézz utána, mielőtt megteszed!

A gyermeklélektan szerint ugyanis egy ember személyiségére a vele történtek ,egészen magzati kortól hatással vannak...

Ilyenformán, ne az ő érzéseivel törődj elsősorban, hanem a magadéval!

(Melegen ajánlom az örökbeadást, hiszen sokaknak nem adatik meg a gyermekáldás, akik viszont szeretnék...)


Üdv!

2 lélek őszinte jóakarója

2012. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/148 anonim ***** válasza:
41%

Hogyne, a lelke már biztosan....

Édes istenem, ennyi sötét, tudatlan nőt.

Ahhoz, hogy valaki tudja, érezze, egyáltalán felfogja azt, ami történik vele, ahhoz kellene mindenekelőtt egy fejlett idegrendszer. A 7 hetes magzatnak ilyenje nincs. Maradjunk ennyiben.

2012. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/148 anonim ***** válasza:
63%
Mindenesetre mégis menekül az őt bántani akaró eszköz elől.
2012. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/148 anonim ***** válasza:
36%
Hogyne, akár a mimóza levele az ujjad elől... ld 57-es válasz (igaz, mivel ott is a feltett kérdésre válaszoltam, és nem magzatvédő propagandát nyomtam, ezért jól lepontozva...)
2012. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/148 anonim ***** válasza:
39%

Kedves 66-os, a válaszod alapján csak annyit mondanék: te is megszülettél, pedig lehet okosabban tették volna a szüleid, ha aznap este inkább moziba mennek...

Bocsánat, de a lelketlen és tudatlan válaszaid kikészítenek. :-(

2012. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/148 anonim ***** válasza:
60%
Egy 7 hetes magzat kábé 8 mm, egy petezsákon belül csücsül és szaporítja a sejtjeit. Hova a fenébe menekül?
2012. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/148 anonim ***** válasza:
72%
Igen, a spermium is élőlény, kémiai ingerekre adekvát választ is ad, jó, hogy halálhögrést nem vél hallani valaki a lepedőn...
2012. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/148 anonim ***** válasza:
36%

Kedves Gabka77, nem kell ám ennyire haragban lenni a valósággal... ami a személyeskedő jókivánságodat illeti, abban meg tökig igazad van...valszeg ez is történt volna, ha néhány vaskalapos magzatvédő aktívka nem találja meg biológiai anyámat a "tartsd meg add örökbe léccilécciléccikönyörgök" érzelmi zsarolással... meg nem tudom, akkoriban mi volt a divatos elődje a némasikolynak meg a magzatkanaplócskának...

Jól értem, Te, mint mai követőjük óhajtasz felelősséget vállalni a nevükben?

2012. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!