Ketteske kérdése:

Ciszta vagy baba?

Figyelt kérdés

Van egy 43 mm-es cisztám meg egy + terhességi tesztem. Honnan tudom, hogy melyik miatt pozitív a teszt?

A ciszta minden esetben + tesztet eredményez?


2012. máj. 16. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én a helyedben dokihoz mennék. Lehet baba is.
2012. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, nekem is van cisztám, mégis minden hónapban negatív a teszt akármikor nézem...
2012. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Dokihoz még felesleges mennem. Nem lát semmit. Closty-t szedtem, attól van a cisztám. Köv.hónapban kezdtem volna a lombikot...

Ha naponta erősödne a csík, akkor reménykedhetek?

2012. máj. 16. 13:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak holnap kéne megjönnie.
2012. máj. 16. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lát semmit, de vérvételt csináltathat. Nekem is van cisztám, sosem lett pozitív tőle a teszt. Én úgy olvastam, csak egyfajta rosszindulatú cisztás elváltozás okoz pozitív tesztet. De mivel nagyon ritka, nemigen merül fel ilyenkor. Ezért mérik ezt a hormont a tesztek. Mert elenyészően kicsi az esélye annak, hogy más okozza, mint terhesség! Szerintem van ott valaki! :)
2012. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jövő hét szerdán megyek UH-ra. Megírom mi volt. Köszi a válaszokat.
2012. máj. 16. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerősömet műtötték ciszta miatt.Utána kontrollra ment,mert késett neki.Volt uh is,mondták lehet a ciszta jött vissza,menjen majd vissza 1,5-2hónap múlva megnézetni.Visszament és hopp terhes,12hét + elvetetni nem lehet.Nem tudom tesztelt-e,de ő meg amiatt maradt terhes,hogy nem volt még szívhang az első vizsgálaton.
2012. máj. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig érdekes lenne megtudni, hogy tesztelt-e. Bár így is úgy is + lett volna.
2012. máj. 17. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!