Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tesztről?

Figyelt kérdés

Köszönöm hogy, időt szakítasz rám és megnézed a képeket.

Próbáltam minden íránybol lefotózni de nem nagy sikerrel.

(Tök pocsék képek de egyszerűen nem sikerül jobban. Nagyon halvány az a csík.)

Mensim elött vagyok. 24-ére nem várom.

Mi a véleményetek a képek láttán? Van ott valami?

Illetve azt kérdezném meg hogy, mensi elött produkálhat e ilyet egy teszt. Csak akkor lehet hcg a szervezetben ha baba van nem? Mármint nem szedek gyógyszert semmit amiben ilyen lehetne.

Reggel csináltam amikor totál be volt borulva és elég sötét volt. Most hogy, hazajöttem néztem meg a világosba mielött kidobtam volna és látom ezt az iszonyat halovány csíkot. Ennek alapján nézd a képeket.,

A válaszokat előre is köszönöm.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. máj. 22. 10:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Szia!


Megcsináltam neked a negatívját, eszerint látok ott valamit, de ne éld bele magad...


[link]

2012. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem is lenne egy ilyenem! :D Ez bizony alakulóban van! :) Még mensi előtt vagy két nappal! Bőven korán teszteltél, de jó dolgokat mutat! :) Én is látom azt a haloványka második csíkot. A mensi napján tesztelj újra, akkor már erősebbnek kell lennie, és ne félj, semmi mástól nem lehet két csíkos! :) Még nem gratulálok, csak egy halkat! :))))) De én repkednék, ha vérge látnék egy ilyet! ;)
2012. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolóm!

Nagyon nagyon köszönöm hogy, fáradtál velem.

Nem is tudtam hogy, ilyen is van.

Mond hogyan értetted hogy, ne érjem bele magam?

Pont próbáltam a kérdésembe ezt belefogalmazni de te most így rácéloztál.

Megköszönöm ha írsz nekem.

2012. máj. 22. 10:35
 4/33 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Csak azért mondtam mert bár látni ott valamit negatívon, nehogy csalódj ha mégis megjön, szóval ne vedd 100%ra, csak ennyi...

Tesztelj a nem várt napján és írd meg mi lett mert kivi vagyok... :)

2012. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csináltam mar ilyen tesztet,de az égvilágon semmi nem volt rajta,hómező volt a csík helyen :)))) szóval,szerintem ez alakul! 2 nap múlva csinálj ugyanilyennel,akkor mar erősebbnek kell lennie! Nagyon szorítok!!!!!! Írd majd meg!:)

2012. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Bocsi a kommentem az első válaszolómnak szólt de természetesen mindenki véleményére kiváncsi vagyok.

Tudjátok három éve lassan hogy, próbálkozok a harmadik babával.

De semmi. Ebben a majd 3 évben ez a második alkalom hogy, tesztet vettem.

Azért első sorban mert majd két hete elkezdett amolyan mindjárt megjön érzésem lenni.

A melleimben fájdalmat érzek amikor hozzáér valami.

Ki lehetett bírni ezt a két hetet de azért ez eltér a szokásostól.

Gondoltam veszek egy tesztet és megnézem ha van baba akkor mindent megér....

Tudod mivel majd 2 hete tart ez a mindjárt megjön érzés nem is tudom megérezni így ha megakarna jönni.

Szóval jelenleg is fáj hol baloldalt lent hol jobb oldalt.

Mondom olyan hogy, menten megjön.

De ha baba van akkor lehet rossz ez a fájdalom.

Nem tudom volt e ilyen valakinek.

Csak aggaszt nagyon. Ha valami fáj az sosem jó.

Írjatok.Előre is köszönöm a véleményeket.

2012. máj. 22. 10:41
 7/33 A kérdező kommentje:

Jaj gyerekek mire megírom a válaszom ott is a következő hozzászoló..:-)

Annyira örülök nektek hogy, ki sem tudom fejezni.

Én is úgy reménykedek de félek is ettől a két hete tartó menten megjön érzéstől.

Jaj na és nem tudok tenni semmit.

Még nem mondom meg az ovis palántáimnak nehogy, aztán ne legyen és sírjanak nekem velem együtt.

Ők is nagyon szeretnének még egy tesót :-)

2012. máj. 22. 10:45
 8/33 Sipos Georgina ***** válasza:
Az lenne a kérdésem, h van e vmilyen terhes tüneted, v csak teszteltél? :)
2012. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Úgy áll a helyzet hogy, ovuig minden normálisan zajlott úgy ahogy, eddig.

Nekem első szülésem óta óraműpontossággal érkezik a havidolod és minden stabilan jó.

Ebben a hónapban ovu után tán egy héttel nem tudnám megmondani pontosan de elkezdtek érzékenykedni a cicijeim.

Hozzápárosúlt ez a szó szerint "mindjátr/menten megjön" érzés.

A múlthét végétől pl olyanok voltak hogy, pakoltam a gyerekek után a játékokat és ahogy, hajolgattam azt éreztem a melleimben mint amikor szoptatásnál elindul a tej.

Hozzáteszem ez a mindjárt megjön érzés folyamatosan van mióta csak elkezdődött.

Tegnap jobban/erősebben éreztem meg ma is.

A ciklus.hu szerint 22-én szerintem pedig megint 24-én kell megjönnie.

Sokat hányingerem is van. A hasam vagy puffadt vagy dagibb lett nem tudom de én lényegében nem tudtam mire vélni hogy, elkezdett jönni ez a menten megjn érzés és miért nem múlik. Gondoltam ha baba akkor veszek egy tesztet de rettenetesen félve csináltam mert a harmadik babát lassan 3 éve próbálom összehozni.,

Nem akar egyszerüen. Én nem görcsöltem rá. Hőt sem vezetek meg ilyeneket. Csak megszoktam érezni az ovut és akkor többet bújunk össze. Az ovunál szokott enyhe megjön érzésem lenni de ez el is múlik ahogy, vége.

Szóval nem tudtam mire vélni az e hó második felében történteket és ezért csináltam tesztet.

Most is a hasamban lent oldalt eléggé fáj. Mondom mntha menten megjönne. Már női dolgot is helyeztem el stb....

Sokaknál olvastam mensis fájdalmakat de azért nem ilyen korántól. De ha baba akkor meg attól félek hogy, nem normálisak e mensis görcsök és baj lehet.

Nem tudom mi lenne véleményed/véleményetek.

Szívesen venném ha más is megírná a történetét.

2012. máj. 22. 11:28
 10/33 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Bocsáss meg a zavarásért.

Csak azt szeretném meg tudakolni hogy, hogyan kell készíteni a negatívot.

A válaszod előre is köszönöm.

2012. máj. 22. 11:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!