Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tesztről?

Figyelt kérdés

Köszönöm hogy, időt szakítasz rám és megnézed a képeket.

Próbáltam minden íránybol lefotózni de nem nagy sikerrel.

(Tök pocsék képek de egyszerűen nem sikerül jobban. Nagyon halvány az a csík.)

Mensim elött vagyok. 24-ére nem várom.

Mi a véleményetek a képek láttán? Van ott valami?

Illetve azt kérdezném meg hogy, mensi elött produkálhat e ilyet egy teszt. Csak akkor lehet hcg a szervezetben ha baba van nem? Mármint nem szedek gyógyszert semmit amiben ilyen lehetne.

Reggel csináltam amikor totál be volt borulva és elég sötét volt. Most hogy, hazajöttem néztem meg a világosba mielött kidobtam volna és látom ezt az iszonyat halovány csíkot. Ennek alapján nézd a képeket.,

A válaszokat előre is köszönöm.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. máj. 22. 10:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
vagyis nem holnap bocsi mert már szerintem ezek bezártak hanem holnap veszed meg és másnap reggel az egyiket :)
2012. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bátorítást.

Nagyon jólesik és a sok jótanács.

Már meg is vettem a teszteket és holnap reggel egyiket elhasználom.

Meg is írom mi lett de komolyan mondom rettegek.

Nagyon félek :(

2012. máj. 22. 18:50
 23/33 anonim ***** válasza:

Szia!

En latom a masodik csikot szoval szerintem ez pozitiv.

Mar van egy kisfiam ,O vele az elmaradt menzi utan teszteltem de most a masodik terhessegemnel jan 22.-re nem vartam es 18.-an reggel mar egyertelmu pozitiv volt.(mult heten derult ki,hogy O is kisfiu)

Szoval en halkan gratulalok!:)

2012. máj. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
izgulok nagyon!!teszteltél???
2012. máj. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolóim!

Nagyon jólesik a sok-sok biztató szó és fantasztikus történetek.

Most viszont én nagyon elkeseredtem.

A Rossmanban vettem egy Lily tesztet.

Képzel de (én ilyet még az életben nem láttam) betettem a végét megfelelően a vizeletbe erre elkezdett hamar látszani a kontrol erre rohamosan kijött egy másik piros csík de nem a helyén.

Néztem mondom mi kezd pirosodni ott a max jelzés után kb 2cm-vel de még az "ablak" elött a burkolat alatt.

Hát oda vittem egy kicsit jobb fényhez és látom hogy, ez egy csík.

Én lefotóztam mert ilyet még nem láttam és nem tudom jobban elmagyarázni.


[link]


Láttatok már ilyet?

2012. máj. 23. 07:38
 26/33 A kérdező kommentje:

jej 2 lemaradt.


[link]


[link]

2012. máj. 23. 07:39
 27/33 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen,a ragasztás alatt ott volt egy 2 csík.

Ez sajnos nem jelent babát,legalábbis nálam nem:(

sajnálom:(

2012. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Sipos Georgina ***** válasza:
Sokaknál olvastam a Facelle tesztről, h nem megbízható és így jártak vele mint te :( Kívánom, h babás legyél :) Én 25.-ére nem várom :))
2012. máj. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Így én nem vágnám azért rá hogy nincs baba. Sőt. Ha úgy veszed van 2 db 2 csíkos teszted. Az egyik igaz baromi halvány, de látszik, a másik meg rossz helyen van. :( Én azért vennék egy pár tesztet még a helyedben. És ne keseredj el ez még semmit sem jelent. Arról sem bizonyosodtál meg 100%-ra hogy baba van, de arról sem hogy nincs. :D Új teszt, de valami más márka mert lehet a selejtes fajtából rendelt be a bolt magának. Aztán jelentkezz ha többet tudsz! :)) Szurkolok nagyon!
2012. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbálj meg egy clerblue tesztet! Vagy egy digitálisat, vagy egy simát. Tudom, hogy nem olcsó mulatság, 2000 forint a digitális, 1000 meg a sima, de az biztos, hogy kimutatja!

Nagyon nagy a nedvszívó képességük, főleg a digitálisnak, és az biztos! Én nagyon drukkolok, és szerintem sem egyértelmű a teszt!!!!!!

Írj majd! Sok sikert!

2012. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!