Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szükségem lenne 3. ciklusna...

Ha szükségem lenne 3. ciklusnapi hormonvizsgálatra és pl. a Mens Mentisben szeretném csináltatni, mindenféleképp szükség van beutalóra (nőgyógyásztól), vagy mehetek anélkül is?

Figyelt kérdés
Nem szeretném a helyi kórházban csináltatni, mert a múltkor 2 hónapot kellett várnom az eredményre.
2012. máj. 22. 17:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi 2011 dec 7.én voltunk először és 2012.márc.8.-án megvolt az első inszem!Én úgy gondolom gyorsan haladtunk!Én sok vizsgálati eredményt vittem,de fele nem is kellett!
2012. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Tyű..asszem az időpontok nem stimmelnek,de nem is ez a lényeg..3 hónap volt kb az első konzultációtól (csak úgy nekünk volt benne egy karácsony-szilveszter..)!
2012. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
:) Örülök, az tényleg kibírható idő :) és nem is kellett az összes eredmény. Érdekes. De sokat vittél... háát, talán jobb megvárni a konzit. Én azt hiszem az a biztosabb és nyugodtabb is lennék addig. ha már eddig vártam... talán csak sikerül még az éven teherbe esnem,de tény, ha már elindultunk, egyszer csak meglesz az eredménye :)
2012. máj. 22. 20:39
 14/19 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha a Kaáliba mész, ott is meg tudják csinálni a kért vérvételeket. Csak ők nem küldik el az eredményt, de ugyanolyan gyorsak mint a mensben. :-) És helyben van. :-)

2012. máj. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Manka,nem tudom, hogy értetted, hogy az helyben van, mert ha arra gondoltál, nem vagyok győri. Tulajdonképp ami a távolságot illeti, szinte majdnem mindegy, hogy győr vagy pest. Csak azért gondoltam a mensre, mert oda állítólag nem kell beutaló ha most kéne ez a vizsgálat, csak nem tudom milyen hormonokat kell nézetni, bár a neten már utánanéztem. Arra gondoltam, hogy megvárom a konzit, ott biztos kiírja a doki, hogy mit kell nézni. Igaz, így egy hónappal később lesz meg ez az eredmény, de úgyis még egy csomó vizsgálat vár rám, amit akkor ezzel egy időben lefolytatunk a konzit követően. Győrben is kell egyébként fizetni a hormonvizsgálatért?
2012. máj. 23. 08:32
 16/19 Manka68 ***** válasza:
Bocs, én a Pesti Kaálira gondoltam. :-) Úgy értettem hogy helyben van, hogy kijössz a dokitól, aki megmondja pontosan, milyen vizsgálatok kellenek, és ott a saját laboruk, csak odasétálsz, megmutatod a papírt, és már szúrnak is. Fizetős ez Pesten is, de kb ugyanannyiba kerül, mint a mensben. Ezek szerint neked tényleg mindegy hova mész, minden attól függ, mikor fog megjönni. Az AIDS és a hepa vérvétel eredményére kicsit többet kell várni mindenhol, tovább tart a vizsgálat, vagy továbbküldik speciális laborba, nem tudom. Az sztk-snál mindenképpen hamarabb megcsinálják az tuti. :-) Az első konzit érdemes azért megvárni, legtöbbször kérnek még további vizsgálatot.
2012. máj. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Manka! Én is úgy gondoltam, hogy talán jó lenne megvárni a konzit. A 3. napi vérvételt is akár megcsináltathatnám a következő ciklusban, amikor már tudom, hogy a doki mit is kér. Ő már felírja, hogy mit is akar látni, igaz? A menzimnek most hétvégén, vagy hét elején kéne megjönni a görbém szerint. Úgy tűnik, most is később volt ovu, ha volt (talán januárban volt még erre példa), egyébként általában 33-34 naposak a ciklusaim. az viszont biztos a többi görbe alapján, hogy a luteális fázisom 16 nap. Esetleg megnézed a görbém? Volt ovum? Jól húzta be, vagy máskor volt? Mert a 2 időpont közül most nem tudom mikor lehetett. [link]
2012. máj. 24. 09:29
 18/19 Manka68 ***** válasza:
Bocsi Kérdező, a görbékhez nem igazán értek, én sosem hőmérőztem. De biztosan vannak itt köztünk olyanok akik igen, majd ők rásandítanak szerintem. :-)
2012. máj. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Háát, ma már elkezdett esni a hő, úgyhogy biztos nemsoká megjön.
2012. máj. 25. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!