Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló "kiürülése"?

Fogamzásgátló "kiürülése"?

Figyelt kérdés
Miután abbahagytam a fogamzásgátlót, szerintetek mennyi ideig kell várni, hogy "kiürüljön" a szervezetemből és próbálkozhassunk babával? Nekem az egyik orvos azt mondta, hogy rögtön lehet, a másik pedig azt, hogy pár hónapot várni kell. Akkor most ez hogy van?
2012. máj. 23. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hónapot szoktak javasolni.
2012. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiürülni 24 óra alatt kiürül, hiszen azért kell minden nap bevenni :) 3 hónapot azért javasolnak (már akik), hogy kicsit térjen vissza a régi ciklus, viszont ha nem tartjátok be, akkor sem történik semmi, sőt, a fogamzásgátló abbahagyása utáni 1-2 hónapban a legnagyobb az esély a teherbeesésre! Én most fogom abbahagyni, rögtön próbálkozni fogunk :)
2012. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2012. máj. 23. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hónapot várj, ahogy előttem is írták! gyógyszerész
2012. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszerész, el tudnád mondani pontosan miért? Ugyanis én akárhány nőgyógyászt megkérdeztem, mind elavultnak tartja a 3 havi váróidőt, sőt többen kifejezetten ellene vannak.
2012. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!