Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes még? 1 hete...

Lehetek terhes még? 1 hete késik a menszim.

Figyelt kérdés
Tüneteim nincsenek, csak néha szúrkál a hasam. 25-26 naposak a ciklusaim. A 18-22. ciklusnapjaimon volt egy kevés barna folyásom. Nekem ilyen nem szokott lenni csak a mensim utolsó napján. A hónap minden napján próbálkoztunk hátha összejön a baba. Tesztet tegnap csináltam és negatív lett.
2009. jún. 29. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 4napja késik!Semmi tünet,folyás sincs!Mi is minden nap próbálkozunk:)Ma teszteltem reggel és sajna -lett:(Ha nem jön meg hétvégén tesztelek újra!És te?Hogy tovább?
2009. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én várnék még pár napot és újra tesztelnék. Lehet, hogy még nagyon alacsony volt a HCG szinted és nem elég érzékeny tesztet használtál. Ha 3-4 múlva is negatív akkor valószínű, hogy nem vagy terhes. Mikor terhes lettem, nekem a várt menszi idején kezdett olyan érzésem lenni, mintha meg akarna jönni, de nem így lett, így most boldog anyuka vagyok.
2009. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hcg tesztet csináltam. Igazság szerint nem adom fel, mert a kislányomnál 18 nap késés után mutatta ki a teszt. A tüneteimre nem nagyon emlékszem már (folyás, hányinger stb.) mert nem figyeltem fel rá csak miután pozitív lett a teszt, ge azt tudom, hogy barna folyásom még soha nem volt ciklus közben.

Jövő hét kedden tesztelek legközelebb hátha akkor már pozitív lesz. A méhszájamat amúgy már másfél hete nem érem el.

2009. jún. 29. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen magasan van a méhszályad akkor nagy esélyed van a babára!Remélem sikerül! :)
2009. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem baba van a dologba csak a teszt még nem mutatja ki. Sok sikert.
2009. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!