Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez igaz? Tényleg van összefügg...

Ez igaz? Tényleg van összefüggés? Valahol olvastam,hogy aki kevésbé van rosszul,annak lassabban termeli a szervezete a HCG-t!

Figyelt kérdés

Tehát,ha valaki nem hány,és nincsenek egyéb rosszullétei,tünetei,annak lehet hogy később mutatja ki a teszt a terhességet??

Lehet összefüggés a rosszullétek mennyisége és a HCG mennyisége között?


2009. júl. 2. 10:32
 1/10 Kathrin01 ***** válasza:
78%
Igen lehet összefüggés.
2009. júl. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tehát hogy ha én nemvagyok rosszul,csak néha egy picit émelygek,de viszont kimaradt a mensesem,akkor lehet hogy csak egy hét múlva lesz pozitív a teszt?

Járt valaki így?Tudnátok tapasztalatokat írni?

2009. júl. 2. 10:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tesztnek és a hányásnak nincs kapcsolata.Ember és szervezet válogatja,alacsony hcg mellett is hánytam egész nap,a tesztem jól látható volt.
2009. júl. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem kimondottan a hányásra gondoltam,hanem általában a rosszullétekre.

Alacsony volt a HCG-d,és mégis jól látható volt a teszted?Hány nappal a nemvárt után teszteltél?

2009. júl. 2. 10:45
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
én hcg nélkül is rosszul vagyok a hónap második felében...
2009. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát bocsi,de ezt most nem értem.Hogy-hogy HCG élkül is rosszul vagy?Terhes vagy?
2009. júl. 2. 11:11
 7/10 anonim ***** válasza:
5 nappal a nemvárt után kimutatta.
2009. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia én 7 hetes terhes vagyok és még nem hánytam...:-))

a hcg ok.a nemvárt másapján + lett a tesztem.

Sztem semmi köze hozzá.

2009. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,és gratulálok! :)
2009. júl. 2. 12:50
 10/10 anonim ***** válasza:

én a 26. napon teszteltem (25-26) napos ciklusnál, és pozitív lett. egyszer sem voltam rosszul az egész várandósság alatt eddig.

L. 33+6

2009. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!