Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek derült már ki h....

Valakinek derült már ki h. terhes ilyen tünetekkel? Többi lent

Figyelt kérdés

Hetedikére nem vartam de megjött.A wc papiron vettem eszre.Mivel en tamponos.vok hat raktam fel...semmi görcsolesem nem volt,orák mulva megnéztem a tampont..amin szinte alig volt valami.8 an...szintén csak pici.volt a tamponon.Ma vagyok a 3 napon..olyan szűk vagyok h.betétet kellett venni.Reggeltől üres...csak pisi után a wc papiron van egy pici vér..

Egyáltalán nem fáj a hasam,csak a bal oldalam szurkál...de az is ritkán...

ugy voltam vele mikor megjött h.ha elmulik a mensim elmeek dokihoz...h.vizsgálják ki h.miért nem jön a baba...de így már nemtom mit csináljak...

Segitsetek...



2012. jún. 9. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

én csinálnék egy tesztet.

ki tudja? :)

2012. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
picit fèlek a teszt eredménytől...de ha hétfőig nemjön meg rendesen csinálok
2012. jún. 9. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj! Ha negatív,menj dokihoz,mert valami bajod van. Ha pozitív,akkor is menj dokihoz!
2012. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez simán lehet beágyazódás is!!

Mindenképpen csinálj tesztet, lehet most sikerült! :)

Szorítok a ++-hoz ! :)

2012. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!