Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leendő kismamik akik júni...

Leendő kismamik akik júni 10-12 felé nem várjátok, hogy álltok? Mikor teszteltek?

Figyelt kérdés

Én ma reggel (vagyis most, mert nekem most van reggel mert éjszakás vagyok) teszteltem egy ilyet:


[link]


a felső munkából hazajövet volt, azon nem láttam csak miután megszáradt. Az alsó ébredés után 3 percen belül jött ki. Hihetek neki, ugye..? :)


2012. jún. 9. 15:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

5. válaszoló vagyok

Sajna igencsak nekem is megjön, a tegnapi szép 36.9-es hőm ma reggelre leesett 36.6-ra :( Már nem reménykedem. A többieknek kitartás és pozi tesztet nektek. 4-es sajnálom hogy megjött.

2012. jún. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szia!!

Első vagyok,tegnap kellett volna megjönnie,de nem...:) Viszont ma teszteltem,ami negaiv lett!!Azért nagyon reménykedek!!!!

2012. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Sajnálom lányok akiknek megjött! Kitartást!!! Én eddig 3x voltam terhes (ezzel együtt) mindhárommal elsőre de volt egy missed ab-om és egy vetélésem (arról a babáról nem is tudtunk, és elég nagyon volt mikor elment...) úgyhogy most megint sikerült, és el sem tudom képzelni mennyire idegbeteg lennék ha várnom kéne hónapokat.. szerencsés vagyok ilyen téren, de ha ez a baba sem marad meg felkötöm magam.. :S Teszteltem minden nap, úgytűnik erősödik, csak reggel megijedtem, hogy nem eléggé.. de aztán látszik, hogy erősödik.. Csütörtökön megyek dokihoz..Tegnap-Ma (nem)kellett volna megjönnie..
2012. jún. 11. 10:03
 14/23 A kérdező kommentje:

[link]


a felső kettő szombati, a harmadik vasárnap reggel, a negyedik ma reggeli.

2012. jún. 11. 10:06
 15/23 anonim ***** válasza:
Grat kedves Kérdező:):9 És sok egészséget kívánok. Én még várok pár napot a teszttel, hogy ne csalódjak, még nem tűnik úgy hogy megjönne, pedig holnapra nem várom.
2012. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
kedves kérdező gratulálok!!én vagyok aki irta hogy tegnap nem jött meg,de negativ a teszt.Remélem holnap csak jót mondd az orvos!!
2012. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Gratula! Ez szép pozitív! Bár csak én is ilyet látnék holnap reggel! Én 8-ra nem vártam, még nem is jött meg. Bő fehér, krémes folyás, iszonyatos mellfájdalom, izomlázszerűen, bizsereg az egész. Holnap reggel tesztelek clearblue digitálissal. Egy hete már csináltam egy negatív Gabrielt. De még reménykedem! A Gabrielről sok rosszat olvastam itt. Remélem a Clearblue + lesz! Pozi tesztet kívánok mindenkinek!
2012. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Sajna lányok nekem ma reggel megjött 1 nap késéssel. Utolsó szerintem te biztosan babás vagy. :)


5. válaszoló voltam

2012. jún. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
óóó sajnálom, pedig azthittem te is babás vagy! :(( hajrá legközelebb! 17es szerintem is babás!!! mindenképp írj!! :)
2012. jún. 12. 10:40
 20/23 anonim ***** válasza:
16os vagyok.Ma voltam dokinál,de csak vastagodik a méhnyálkahártyám,mást nem lát egyenlőre.Jövőhéten uijra controll.Remélem lesz baba!!Amugy énis vettem egy clearbluet,bár nem digitálisat,mert már nem adnak a gyocertárunkba.Hétvégén megcsinálom,remélem pozi lesz:)
2012. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!