Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy beszélhetném rá, hogy...

Hogy beszélhetném rá, hogy szeretnék még egy babát vagy mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szeretnék még egy babát ugy volt,hogy lehet terhes vagyok de sajnos nem :( A párom még nem szeretne még egy babát de én nagyon!Mit tegyek?lehet valahogy hatni a férfiakra ilyen esetben?
2009. júl. 3. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne elégedj meg egy nemmel. Szerintem üljetek le és beszéljétek meg rendesen. Mondjátok el egymásnak az érveiteket és próbáljátok meggyőzni a másikat. Ha nem juttok dűlőre, akkor várjatok még vele, mert mindkettőtöknek akarni kell, te egyedül kevés vagy hozzá.
2009. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt sajnos tudom,hogy egyedül kevés vagyok hozzá!már leültünk és beszéltünk erről de ő azt mondja ,hogy anyagi gondok miatt de keresünk annyit hogy még egy gyerkőcöt fel tudjunk nevelni sőőőt !Az nem lehet hogy nem érzi magát érettnek mert egy már van és ő 30 éves már lassan!:( Remélem összejön!
2009. júl. 3. 22:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint a párom 30 lassan :)
2009. júl. 3. 22:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok. Már most 4 hónappal az első előtt kezdtem bele ültetni a fejecskéjébe.

És tényleg, nem feltétlenül miattunk, hanem a kisfiunk miatt. Egy testvér nagyon sokat jelent, akkor is, amikor az ember felnő.

2009. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, az utolsó vagyok. Az első gyerek után 4 hónappal vagyunk.
2009. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ,épp ezért szeretnék már én is !Másfél éves a gyerkőcünk szóval már nem olyan picike egy tesohoz!
2009. júl. 4. 00:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem szabad erőltetni. Gondolom nem lenne jó, ha terhes lennél, a párod viszont nem örülne egyáltalán, akkor meg az lenne a baj, és nem értenéd, hogy ő miért nem várja úgy, mint te. Beszéljétek meg, kérdezz rá, miért nem szeretné, lehet, hogy van rá érthető magyarázat. Lehet, hogy ő is akar másik babát, de később. Lehet, hogy neki is több figyelemre van szüksége. Ezer oka lehet, kérdezz rá az érzéseire.
2009. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2009. júl. 4. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!