Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 éves lány vagyok a párommal...

17 éves lány vagyok a párommal szeretkeztünk és miután elélvezett lecsúszott a gumi. Kicsit félek. Terhességnek mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
Februárban feküdtünk le először nem vagyunk már annyira kezdők. Sosem történt még ilyen. Azt mondta a párom h valamivel gyengébb volt az orgazmusa, mert lőtt kettőt és vége lett és érezte hogy kezd lankadni és egyből kivette. Pedig mindig áll neki utána vagy negyed órát. Érezte hogy a guminak a gyűrűs része gördül végig és érezte hogy furcsa vmi mire én éreztem hogy lóg ki vmi a hüvelyemből és az az óvszer volt. Én voltam alul és ugye vízszintesen feküdtem körülbelül 2 cm lógott ki belőlem. Párom szagolgatta mert hogy ő megismeri a sajátját mert hogy milyen büdi és hogy a guminak az a 2centis része csak kívülről olyan vagyis tőlem olyan a gumi. Nézte h milyne gyorsan folyik. Megnézte a nemiszervemnél h nem folyt-e a végbélnyílásom felé mert hogy szerinte bennem nem lehetett vagyis egyáltalán nem kerülhetett spermium. Megnézte még h milyen gyorsan folyik a sperma, meg hogy az övé nem szárad nagyon az enyém meg hamar megszárad és fehérnek látszik a nemiszervem körül. Tudom hogy ez most így gusztustalan de józan paraszti ésszel átgongultuk hogy kicsi az esélye. És ott nem nagyon lehet érezni a gumin hogy olyan lennemivel ott teljesen tisztán átlátszó. Amúgy meg 6-8között kellene megjönni. Mondjuk nekem elég rendszertelen a mensim. Bár mostanában szerintem a szexuális élet eléggé beállította inkább régebben késett pedig akkor még nem is éltem szexuális életet. Nem tudom akik naptáros módszert használnak mikor van a legkisebb esély a teherbeesésre megtermékenyÍtés előtt vagy után?! Inkább utána.. Most van okom aggódni? Mindig rendesen használtuk az óvszert :( Kérem a segítségeteket! Köszönöm.( amúny tegnap hajnali 1kor volt az aktus)
2009. júl. 5. 00:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az esemény utáni tablettához nem kell szülői engedély, csak ha esetleg még nem múltál el 14 éves. (Mivel azt írtad 17 vagy, nyugodtan elmehetsz az orvoshoz!)

2009. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9%
ha jól értem, akkor a srácról lecsúszott a gumi, és benned maradt, úgy,hogy kilógott 2 centi a végéből. Tehát beléd semmi nem ment. Nehogy bevegyél 72 órásat, 5000forint, és szétvágja a szervezeted
2009. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
Az utolsónak igaza van. Nem került beléd sperma. Nincs okod aggódni. Ebben az esetben az a gyógyszer nem használna, hanem ártana. Én is 17 éves vagyok, egy majdnem ugyan ilyen eset után ültem le az anyukámmal beszélni, hogy szedhessek fogamzásgátlót. Azt mondta fiatal vagyok, de akkor megmondtam neki, hogy a gyerekszüléshez még fiatalabb vagyok, és végül is így belement a dologba.
2009. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

te jooooo eg! egy ember ir 1 ertelmes valaszt ot meg lehurrogjak.

1. ka erdesedre a valasz: igy nem valoszinu h beledfolyt, ha pedig csak a huvelybemenet kore kerult spremium, nem valoszinu h teherbe estel. oke h mozgekonyak a kisfickok, de a huvely 8cm + mehnyak 2cm + meh 8 cm + mehkurt 2-5cm. ennyit nem birnak megmaszni. kicist izgi lesz h megjon-e de szerintem ennyiert kar hormonbombaval tonkretenni a szervezeted. ha megis nagyon parazol es biztosra akarsz menni, es nem banod ha 1 ideig osszekavarodik a hormonhaztartasod es a mensid, irass fel 72 orasat, de akkor surgosen. en a helyedben nem iratnek, de ahogy gondolod.


ami a fogamzasgatlot illeti.... a kis hormontartalom nem egyenlo a nullaval es igenis komoly mellekhatasai lehetnek. es aki azt irta h biztonsagosabb az elkottetesnel, az 1 boduletes baromsagot irt. az elkottetes 100% a fog.gatlo rendszeres szedes eseten is max 98%. (es akkor nem beszeltunk ilyenekrol h hanyas,hasmenes, antibiotikumok es egyeb gyogyszerek, elfelejted bevenni, stb)

en a helyedben maradnek az ovszernel.

2009. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!