Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Róbert Károly magánklinikán...

Sivana kérdése:

A Róbert Károly magánklinikán járt valaki meddőségi kivizsgáláson?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Milyenek a dokik?

2012. jún. 21. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A dokik nagyon jók, de az utóbbi időben egyre nagyon pénzbeli lehúzásokat csinálnak.:( Értsd ezalatt, hogy fogalmad sincs, mennyire jössz ki a végén, mert vannak "megmagyarázhatatlan, közbeékelt" költségek is.. Én az első kisfiamat ott szültem kisebb-gyógyszeres kezelések, uh-os peteérés figyelés -meddőségi kezelés után, 2,5 éve, de akkor még csak a saját dokinak kellett fizetni. Most 27 hetes kismama vagyok, Ő spontán jött össze, de félidőben otthagytam őket, mert a kórház nagyon elszállt.:(
2012. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem jártam oda meddőségi vizsgálatra, de ott szültem és szerintem az ár-érték arány tökéletes. Az ott dolgozók figyelmesek, türelmesek és naagyon sokat segítettek, támogattak mindenben. Szerintem nem "szálltak el".
2012. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!