Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet leellenőrizni...

Hogy lehet leellenőrizni mennyire volt biztonságos az óvszer?

Figyelt kérdés
Négy napja lefeküdtem a barátnőmmel. Amikor kivettem, úgy éreztem kiszakadt a gumi. El akartunk menni dokihoz, de éjszaka volt. Másnap amikor tényleg szerettem volna megbizonyosodni arról, hogy kiszakadt, megtöltöttem vízzel és nem spriccelt. Ez megbízható? Előző este én éreztem csak azt hogy kiszakadt?Annyira úgy tűnt... NEm értem...lehet nevetnek majd páran :)
2009. júl. 8. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

az jó módszer, amit csináltál.

ne pánikolj, nem szakad az olyan könnyen el!

2009. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi mikor gumival védekeztünk, miután levette összekötöttük, úgy hogy legyen egy kis levegő is benne a sperma mellett, úgy ,,nyomkodtuk,,hogy kifolyik-e belőle vmi. De ha menetközbe nem szakadt el, nem is folyt ki semmi.
2009. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remélem :) Köszi a válaszokat :)
2009. júl. 8. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát először is ha TUDOD használni az óvszert akkor ahogy az előző írta!És akkor nem is szakad ki!De a víz is jó!Ha nem spriccel belőle a víz akkor az jó!Vagy ha összegörcsölöd és erősen megpörgeted,mert akkor az összes ondó a spermazsákba folyik!
2009. júl. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!