Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak az egyik petevezőm...

Csak az egyik petevezőm átjárható! A dokom a lombikot javasolta 2,5 év próbálkozás után! Van más lehetőségem? Esetleg természetgyógyász tud nekem segíteni? Már voltam terhes van egy nyolc éves lányom.

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
az egyik vezetékemet kiszedték méhenkívüli miatt. ezután 2 évre terhes lettem. kislányom 1,5 éves volt mikor terhes lettem a fiammal. 2 barátnőmet nyilvánították meddőnek. az egyiknek lombikkal 1 mégis sikerült, a másiknak 1 lombikkal, 1 természetesen. szerintem lehetsz természetesen is terhes, de ahogy gondolod. sokat számít, h pszichésen hogy állsz. ha nagyon rágörcsölsz, akkor nehezebben jön össze.
2009. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A problámához az is hozzátartozik, hogy az elmúlt fél évben négyszer nézte a dokim a peteérést, de mindig a jobb oldalon volt érett pete, és sajnos az van elzáródva.
2009. júl. 8. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Lombik előtt még sok minden van, az csak a végső megoldás. Egy petevezetővel természetes úton is sikerülhet, józan paraszti eszemmel számolva "csak" feleannyi eséllyel, mint két petevezetővel.
2009. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehetetlen dolog nem létezik. a szervezet folyton változik. nálad is beállhat ez a változás, és simán lehetnek majd érett peték. az én dokim azt mondta, h sok nő azért nem tud teherbe esni, mert nem számolnak azzal, hogy azon kivételek közé tartoznak, akiknek menzesz ideje alatt van peteérésük. még ha nem is ezek közé tartozol. akkor is teherbe eshetsz. szerintem akkor jön össze amikor már nem is számítasz rá.
2009. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor a jò oldalon èrik meg a pete lehet esèlyed termèszetesen is. Csak azt sajnos nem lehet befolyàsolni ,hogy mikor melyik petefèszek dolgozik.Clostyval lehetne kicsit stimuzni a petefèszkeket ,hogy több tüszô is megèrjen s így nagyobb az esèlye annak ,hogy a jò oldalon is lesz pete. Persze követni kell UH-val a peteèrèst. Kèrdezz rà a dokitòl.
2009. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a kineziológiáról, reikiről csodákat hallottam. Egy próbát megér.
2009. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!