Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veletek volt olyan, hogy már...

Veletek volt olyan, hogy már 5 hetesek lehetettek, elmentetek orvoshoz és nem vette észre a babát uh-val se? Mert hátrahajló a méh, vagy mert béna volt az orvos. Lehet ilyen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet mivel még nagyon kicsi a terhesség , de ha mész ultrahangra legyen tele a holyagod mert akkor könnyeben észre veszi a doki ezt egy nögyogyász mondta két gyerekes anyuka
2009. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Igen velem így volt.A tesztem is csak halvány volt.Azt ismételtem 3 nappal később és amikor erős csíkot mutatott akkor mentem el az orvoshoz.Ő pedig nem látott semmit.Azt mondta nagyon fiatal terhességem lehet.Vártunk kb.1 hetet aztán minden ok lett.Most vagyok 29 hetes.Várj még egy picit.Nem tudom,hogy nálad mi volt/van pontosan,de szorítok neked!

Üdv.

2009. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen van ilyen. Mondjuk nekem is hátrahajló méhem van, nekem 6 hetesen (betöltött) már látta.
2009. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én még azt is olvastam, hogy ha gyengébb az UH készülék, akkor sem látja. Nekem is hátrahajló a méhem, a hüvelyi Uh-ot már nagyon kényelmetlenül tartotta, hogy lásson valamit egyáltalán az eléjén, később már nem lesz ilyen gond! minden rendben lesz!

14 hetes kismama

2009. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!