Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól jönne egy kis segítség?...

Jól jönne egy kis segítség? Most akkor mi is van? Csak én vagyok ennyire béna ehhez?

Figyelt kérdés

Ez az első hőmérős hónapom,mert babát szeretnénk. Egy hete múlt a mensim. Azóta a reggeli a hőm 36,4 és 36,6 között ugrál. Azt tudom,hogy pé kor esik a hő. De mennyit? Akár több tizedet is? Mert nekem ma jelentkezett egy igen nagy mennyiségű fehéres folyás. Azt tudom pé, szokott lenni, de szerintem még nekem még nem lehet az, átlag 29-30 naposak a ciklusaim, tehát még korai. Nem büdös, de nem is viszket a nunim, szerintem nem fertőzés. Meg úgy emlékszem,hogy szokott ilyenem lenni, bár eddig nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki,mert 1-2 nap alatt el is múlik.

Ez lehet az a bizonyos tojásfehérjés folyás? De akkor most van pé-m? A múlt ciklusban (már akkor is figyelgettem magam) kb. a 18. napon éreztem egy napig petefészek szurkát, szóval szerintem akkor lehetett pé-m! Meg a különböző kalkulátorok is akkorra saccolták,csak akkor még nem hőmérőztem.

Szóval a kérdés, hogy mennyivel esik pé-kor a hő? Másnak is szokott lenni ilyen bővebb folyása, ami nem a pé miatt van? Annyira béna vagyok én ehhez. :(((

Ja, és ma reggel volt eddig a legmagasabb a hőm 36,6! Ezért is gondolom,hogy nem pé-m van!

köszi szépen


2010. okt. 29. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem hőmérőztem még, de láttam itt pár görbét már, láthatóan lement, majd másnap fel. Feljebb, mint ahonnan leesett.

Egyébként hogy-hogy hőmérőzöl? Úgy értem régebbóta nem jön össze a bébi? Azért? Vagy csak szeretnétek biztosra menni?

Ha itt baloldalt beírod a "keresés teherbeesés témakörben"hez, hogy görbe, csomó görbét meg tudsz nézni.

2010. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Első hónap, csak biztosra akarunk menni!:)) Meg tutira szeretném tudni, hogy biztos van-e egyáltalán pé-m! Sok lányról olvastam itt, akinek nincs.

Belinkelem a görbém, bár ez még csak ilyen kevéske ugye. Ebből két nap volt, amikor nem akkor mértem, amikor szoktam, mert nem bírtam felkelni, ma pedig forgolódtam félálomban kb. 20 percet mérés előtt, nem tudom az számít-e!

Meg ezt a folyás sehova sem tudom tenni!

[link]

2010. okt. 29. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg ne stresszelni ezen. Nekem majdnem mindig van folyásom, nem büdi, nem viszket. Nőnként válogatja, hogy mennyi, milyen, stb. Nekünk is fontos lett volna, hogy most sikerüljön, ezért én is ráparáztam. Amikor csak tudtam, itt lógtam... Hidd el, sztem nem jó... Olyan tünetekre leszel figyelmes, amik nem is tünetek, amiknek nincsen semmi lényege.

Szerintem ha nem sikerül pár hón belül, akkor vegyél ovu tesztet (vagy most is vehetsz), az egyértelműen mutatja, hogy mikor van ovud.

Mi nem használtunk, a c.hu írta egy napra, másnap éreztem a szurkát, de mindkét nap együtt voltunk, és eddig úgy tűnik, ez elég volt. :D

Pedig kezdtem beleélni magam, hogy most aztán sok gumimentes hónap jön. Mert előző hónapban sem használtunk már, csak akkor az időpontokra figyeltünk, mert akkor még gondolkodtunk, hogy pontosan mikor is legyen.

Nem tudom megnézni a görbéd. :(

2010. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ja, az első, és a második és én voltam. :)

Üdv.: R.

2010. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Nagyon aranyos vagy! Nem akarok én még stresszelni, csak próbálom kiismerni a testem! De lehet,hogy még tényleg hagyni kellene ezt a hőmérőzést! Hála Istennek, elég sokat bújunk össze egyébként is!:))

És ti hogy álltok? Babás vagy már?

Egyébként nem tudom, hogy kellene belinkelni a görbém, mert ha megnyitom a cikluson, akkor felül ezt a linket adja ki. De most nekem sem sikerült megnyitni. Nem értek hozzá!:)))

Na mindegy, az a lényeg,hogy eddig 36,4, 36,5 ,36,6-os értékeim voltak! Csak valahogy én eddig olyan természetesnek vettem,hogy mindenkinek van peteérése. Mármint aki rendesen mensizik! Csak itt jöttem rá,hogy ez nem így van. És szeretném tudni,hogy nekem van-e!

2010. okt. 29. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Írtam privit! R.

:)

2010. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont így vagyokahogy te,első hőmérős hónapom, nem is nagyon tudom mit kell látni rajta,remélem segít valaki.
2010. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!