Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt szerintet...

Jókor voltunk együtt szerintetek? Július 13-15-re nem várom! Ki nem várja még rajtam kívül júli 13 körül?

Figyelt kérdés
Legutolsó mensim első napja júni 13 volt. Együtt voltam a párommal védekezés nálkül június 26-án és július 1-jén. Szerintetek esélyes lehet ez a hónap a babára? Nagyon szeretnénk a fiamnak kistesót! Köszi a véleményeket!

#menstruáció #júli 13
2012. júl. 6. 05:14
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam. Nélkül akart lenni. Ja, és elfelejtettem írni, hogy a ciklusaim általában 31-32 naposak! Csak hogy pontosabban tudjatok számolni! Köszi!
2012. júl. 6. 05:18
 2/36 anonim ***** válasza:
A ciklusod alapján bármikor lehet péd. Szerintem vegyél ovu tesztet, én is most készülök beszerezni :)
2012. júl. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Remélem 1 hét múlva terhestesztet kell vennem, mert nem jön meg. Ovutesztet még nem akarok használni, pár hónapot adok még magunknak, hátha spontán sikerül. Volt már 10 éve egy missed ab-om, és van egy 9 éves kisfiam is. Mindkét terhesség elsőre összejött, sőt missed ab műtét után 2 héttel fogant meg a fiam. Emiatt reménykedem, most sem kell sokáig várni. Ez az első próbálkozós hónapunk.
2012. júl. 6. 06:27
 4/36 anonim ***** válasza:
Ha a spermák hosszú életűek, elélnek 4-6 napig is akkor a 26-ának is van esélye, de inkább az 1-jének látom több esélyét. Túl kevés a férjed spermája és kell időt hagynotok hogy termelődjön vagy csak időhiány végett szerelmeskedtek ilyen ritkán. Gyakoribb ágyjelenet nagyobb esély, ha minden ok! Amúgy a 31-32 napos ciklusod alapján 31-14=17 tehát a mensid első napjátol számolva 17-18 napon van elvileg ovud, bár ki tudja, lehet, hogy 1-2napot eltér. Végülis, ha1-2 napot csúszik, időben előre vagy hátra, akkor is sok esélyt látok arra, hogy megfelelő időben szerettétek egymást! Minden jót kívánok és mielőbbi kistesót!!!!
2012. júl. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Szia! Én 13-ra nem várom. Nekem 35 naposak a ciklusaim, 29-én volt pé., 24-én, 26-án és 29-én voltunk együtt. Mi 8 hónapja próbálkozunk, másfél hónapja volt egy petefészek ciszta műtétem, remélem most már könnyebben összejön.
2012. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Én szorítok nektek! :)

14-ére nem várom, 1-jén volt peteérésem, de előtte csak 28-án tudtunk együtt lenni. Remélem lesz ebből valami (igaz múlt hónapban biztos, hogy jókor voltunk együtt, mégsem lettem babás...), bár egyelőre nem produkálok még semmilyen tünetet.

Ha az első két terhességed ilyen gyorsan összejött, akkor szerintem ne aggódj. :)

2012. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
En 12-re nem varaom es 26 naposak a ciklusaim.
2012. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a bíztatást! Én is kívánok mindenkinek 2 csíkos tesztet! Én 20-a előtt nem fogok tesztelni! Ti mikor fogtok?

Kedves utolsó előtti! Jól esnek a szavaid, hogy ne aggódjak, ha 2-szer is elsőre összejött. Bárcsak igazad lenne, de azóta eltelt 9-10 év, és ki tudja. És a párom sem ugyanaz azóta! De remélem sikerült! Bele nem élem magam, 2 hét és kiderül!

2012. júl. 6. 11:33
 9/36 anonim ***** válasza:

Izgultok már? Én próbálok nem rágörcsölni, de most hogy közeledik a nemvárt, nem tudok nem erre gondolni.

5-ös voltam

2012. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
7/es vagyok, csutortokre nem varom,´´en is csak erre tudok gondolni sz´´amolom a napokat ,lassan mar az orakat is :-)). Furcsak a melleim erintesre fajnak de nincsenek megduzzadva csak olyan neheznek erzem oket.
2012. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!