Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt szerintet...

Jókor voltunk együtt szerintetek? Július 13-15-re nem várom! Ki nem várja még rajtam kívül júli 13 körül?

Figyelt kérdés
Legutolsó mensim első napja júni 13 volt. Együtt voltam a párommal védekezés nálkül június 26-án és július 1-jén. Szerintetek esélyes lehet ez a hónap a babára? Nagyon szeretnénk a fiamnak kistesót! Köszi a véleményeket!

#menstruáció #júli 13
2012. júl. 6. 05:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Te mit hallottál ezekről a tünetekről? Nagyon kíváncsi vagyok!! Majd értesítesz? Drukkolok!! Írtam PM-et is!

2012. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Megint negatív a teszt. Teljesen kivagyok. Ez a negyedik nap, hogy késik és full negatív. Ha hétvégén sem jön meg, akkor jövő héten doki. Azért még reménykedek, veszek ma egy 10-es érzékenységű tesztet, hátha. Ki vagyok borulva rendesen, annyira számítottam a pozitív tesztre :(((
2012. júl. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nekem is negatív a ma reggeli teszt. Hát ez van lányok! Kicsit csalódtam, de majd legközelebb. Mindenkinek jó babásodást kívánok!
2012. júl. 17. 07:34
 34/36 anonim ***** válasza:
Megjött ;( most már biztos nem is lesz pozi tesztem ;(( El vagyok keseredve.
2012. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én csak most csatlakozom ma derült ki, hogy kistesó lesz:)már van egy 3 éves kisfiam.

Hihetetlen de ez volt az első hónap melyben próbálkoztunk és mindjárt sikerült:)

Ti mikor mentek először orvoshoz?

2012. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Hát még mindig semmi mensi, de még jelét sem érzem! Péntekig még várok, ha nem jön meg addig, és újra tesztelek, de most Clearblue-val. Az a biztos! Majd megírom, hogy megjött-e vagy mit mutat a teszt.

Kedves utolsó! Neked boldog babavárást! Én a helyedben nem sietnék dokihoz, megvárnám míg lesz szívhang. Kb. 6-7 hetesen. Tapasztalatból mondom, a kisfiammal csak 8 hetesen mentem először orvoshoz. És azt mondta a doki, hogy bőven jókor van, nem érti, miért rohan mindenki pozi teszt után azonnal orvoshoz, hiszen akkor még nem lát semmit.

2012. júl. 18. 13:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!