Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem baba, akkor ez mi?

Ha nem baba, akkor ez mi?

Figyelt kérdés
Júni 15én volt meg utoljára,átlagban 35naposa a ciklusom.Egy hete már émelygek,hányinger(ha eszem,ha iszom-szinte mindig)szédül a fejem,gyenge vagyok,és krónikusan fáradt.Elég sokszor érzem,hogy feszül a hasam,szúr a petefészkem.A ciklus.hu szerint 6án volt peteérésem.De nekem ezek a tünetek korábban kezdődtek.Szerintetek?
2009. júl. 11. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a biztos, ha elmégy dokihoz. Itt mi csak tippelni tudunk...
2009. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vmi gyógyszer mellékhatása? Vagy lehetett egy korai pé.? Én is orvost javasolnék.
2009. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
kimerültség nem lehet?... én pl. most fejeztem be egy nagyobb munkát, másnap nem bírtam felkelni. szédülés, hányinger, a hasam egy hónapja fáj. nálam tuti csak ez az ok. remélem hamarosan más is lesz ;)
2009. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

semmi olyan nem jut eszembe ami miatt ezek a tüneteim lennének.Kimerültebb nem vagyok,mint szoktam(van egy 8hónapos fiam,úgyhogy hozzá vagyok edződve a fáradtsághoz)Nem szedek semmi gyógyszert,vitamint...

Hacsak az nem,hogy a fiam kezdi elhagyni a 2xi szopit.De amikor a napi 5ről leszokott 2-3ra akkor sem voltak ilyen tüneteim.

Várom az találgatásokat,tippeket,mert dokihoz nagyon nincs időm elmenni.Nem tudok órákat várakozni a babámmal.Köszi

2009. júl. 13. 14:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor a lányom a napi szopit kezdte elhagyni, és már csak néha kért, akkor nekem 2 hetes késéssel jött mindig,talán most helyre áll....talán.

2009. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
14:49 válaszoló tüneteid is voltak,vagy csak simán késett?
2009. júl. 13. 14:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a biztonság kedvéért menj el n.gyógyászhoz ő tud csak nrmális választ adni elötte azért tesztelj egyett mert ha nega akk már nyugodtabb vagy és lehet meg is fog jönni.fel a fejjel
2009. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miért nem csinálsz egy tesztet,ha ennyire nem vagy biztos a dolgodban!Ha + egyértelmű, jön a következő baba!Akkor pedig kénytelen leszel elmenni a dokihoz!

Jó egészséget nektek!:)

2009. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én pedig elkezdenék vitamint is szedni.
2009. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

14:49 vagyok.

A tüneteim megegyeztek a terhes tünetekkel,teszteket is csináltam,mert nem tudtam eldönteni,hogy mi is van.Elmentem dokihoz is, ő is azt mondta hogy lehet a szoptatástól.De azért csinálj tesztet, biztos ami biztos.

2009. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!