Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19-20évesen vállalnátok babát?

19-20évesen vállalnátok babát?

Figyelt kérdés

Most 18éves vagyok és augusztusban lesz az esküvőnk a párommal, 4éve vagyunk együtt és én már nagyon szeretnék babát. Csak a szüleim azt mondják hülyeséget csinálok...

Szerintetek is?


2012. júl. 15. 16:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%

Én nem vállalnék és nem is tettem,26 évesen szültem de még várhatott volna,persze a kisfiamat imádom!!

Te érzed hogy késze állsz-e rá vagy nem!

2012. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Én 18 éves vagyok és 8 hetes terhes. Úgyhogy válaltam :) Ha bármi kérdésed van nyugodtam írj privátot.
2012. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

Ezen feltételekkel:

-Több éves munka , vagy végzettség nélkül is el tudom, tudjuk látni.

- Fel vagyok készülve, hogy mivel jár egy baba nevelése. Tudom, h nem csak gügyörészik és mosolyog egész nap.

-Van hol nevelni, megvannak a körülmények.

-Nem fogom mondani pl. 5 év múlva, hogy "jajj most úgy elmennék bulizni".....

+ még egy fontos dolog, milyen a leendő APA? Megbízható, készen áll ő is rá....

Ezek a legfontosabbak.

2012. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A párom informatikus, jól keres...attól is függ h mennyit dolgozik de általában 230-270ezer között kap.

A szüleitől már 2éve kaptunk egy lakást, szóval a ,,van hol lakni" dolog is meg van oldva.

Persze, hogy tudom, hogy nem csak mosolyog egész nap, hiszen van egy húgom aki 3éves és mivel anya nagyon hamar visszament dolgozni, rengeteget én voltam vele.

A leendő apuka megbízható, legalábbis 4éven át az volt, a jövőbe meg nem látok milyen lesz...ős is nagyon szeretne babát, csak attól fél, hogy nekem rossz lesz ilyen fiatalon szülni. (Ő 7évvel idősebb nálam).

Főiskolát a baba mellett próbálnám csinálni!

2012. júl. 15. 16:36
 5/21 A kérdező kommentje:
Eddig se voltam egy nagy bulizós, max ha 1hónapba egyszer elmentem bulizni, de az sem disco volt...inkább moziba, kiállításokra járunk.
2012. júl. 15. 16:37
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Látszólag készen álltok egy babára!

Persze egy gyermeket még ha ilyen jól álltok anyagilag,csak akkor szabad felvállalni,ha a keresetet nem költitek el mindet,tudtok félre tenni- ezt azért tartom fontosnak,hogy megtanuljátok megállni a nem fontos dolgokat,ezáltal a gyermeketeknek sem vesztek meg semmilyen felesleges dolgot- pl nem kell havonta új játék,naponta édesség,rágcsa...


Én 20 évesen szültem az 1. lányunkat :-)


Üdv: 3 csajos,10hkm

2012. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem várj egy kicsit. Legalább a főiskolát kezd baba nélkül,mert azért mellette nem túl könnyű. Az már nem sok év.
2012. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
szia!mi agusztusba leszünk 2 éve együtt,4 hónapja volt az eljegyzés,alig voltam 20 éves mikor eldöntöttük babát szeretnénk,1 éve próbálkozunk.Van egy szakmám és elkeztem az éretségit.A páromnak van 2 szakmája ő már dolgozik. Ha úgy érzed készen álltok rá akkor sok sikert a gyermekáldáshoz! :)
2012. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én nem vállalnék. 22 vagyok van még egy évem az egyetemen. Levelezőn csinálom, hogy mellette dolgozhassak. 5 éve vagyunk a párommal, de még most sem vállalnék, 2-3 év múlva.

Te dolgoztál már valamit is? van valami végzettséged?


Én a helyedben elvégezném az egyetemet hisz utána is bőven ráértek még, nem kell 18 évesen egyből gyerek. Semmiről nem fogtok lemaradni.

De ez az én véleményem....

2012. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen szültem a fiamat. 3 éve voltunk együtt, és abban az évben házasodtunk, férjem 7 évvel idősebb. Nem bántam meg, imádom, hogy ilyen fiatalon lettem anyuka. Ha újra kezdeném, megint így csinálnám. Nyugodtan írj privit, ha szeretnél még kérdezni valamit!
2012. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!