Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 31-re (vagy ehhez...

Július 31-re (vagy ehhez közeli időpontra) ki nem várja?

Figyelt kérdés

- Hányadik baba lenne?

- Mióta próbálkoztok?

- Szedtek valamilyen vitamint?


2012. júl. 17. 14:33
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:

Szia!


Július 27.-ére nem várom.

Első baba lenne, már 1 éve próbálkozunk. Orvoshoz járok, a hormonjaimat rendbe raktuk, most Clostit szedek, ez volt az első hónap. Kettő szép nagy érett tüszőm volt, szombat hajnalban volt tüszőrepedésem. Most nagyon izgulok, hogy sikerüljön, már nagyon várjuk ezt a babát.

Én Femibiont szedek, de kb heti 3-at mert hányingerem van tőle, most váltok majd a Gravidára.

Barátcserje kapszulát szedek már 2. hónapja és E vitamint ebben a hónapban, szép vastag nyálkahártyát csinált. :)

Nektek hányadik baba? Mióta próbálkoztok?

Mikor tervezel tesztelni?

2012. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

28-ra nem várom, de csak 30-án fogok tesztelni.

- második baba lenne

- második próbálkozós hónapunk

- pozi teszt után fogok csak terhesvitamint venni, de addig is próbálok több gyümit-zöldséget enni.:)

És te?


Nóri

2012. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:

Én július 31-re nem várom!!!!!!

Előző házasságomból már van két gyermekem, azonnal legelsőre összejöttek!

A mostani párommal 7 éve várjuk a kicsikénket.

Tegnap volt a 2. inszeminációm, clostit szedtem.


Szedek gravidát, folsavat, és napi 3x100mg E vitamint.

2012. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
Én 1. vagy 2.-ra nem várom. Első baba lenne, de sajnos már 5 éve egy pozitív tesztre várok, de még csak ezen az oldalon láttam pozitív tesztet. Én elevitet meg e-vitamint szedek, a párom pedig multivitamint és e-vitamint. Ti mióta próbálkoztok?
2012. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


- Második baba lenne (vagyis a 3., mert 3 hónapja volt egy vetélésem)! :-(

- Tavaly nyár óta próbálkozunk!

- Gravidát szedek.


Sok sikert!

2012. júl. 17. 15:11
 6/49 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

1.-jére nem várom. Nekünk első baba lenne és ez a hónap már a negyedik...

Ebben a hónapban kezdtünk el multivitamint és e-vitamint szedni mindketten...


Mona

2012. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:

3. baba lenne, de az első aki élve születik

Ebben a hónapban kezdtük el

E-vitamin, Women's Care krém

mindenkinek drukk!


Egyébként 29-re nem várom, nagyon nem :-)!

2012. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim válasza:

Szia :)


Én júli 25-re nem várom :)

Első babuci lenne :)

Ez az első próbálkozós hónap... remélem összejön :)

Előtte barátcserje kúrát csináltam

Nagyon szurkolok mindenkinek :)

2012. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék augusztus 4 re nem várom szintén 3 baba lenne vagyis a második februárba meg kellet szülni a picimet sajnos.És van egy 10 éves lányom,Gravidát szedek,ez a 4. hónapunk.
2012. júl. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én július 30.-ra nem várom, de nagyon nem!!!Mi két éve próbálkozunk, volt egy vetélésem a 4. próbálkozós hónapban hathetes babucival, azóta semmi:-( Felkerestük a meddőségi központot, ahol kiderült, hogy a páromnak tele van baktériummal az ondóváladéka, és NULLA darab spermája van...Nagyon nekikeseredtünk(pedig az előző házasságából már van három gyermeke, nekem kettő, ez a közös babuci lenne az összekötő kapocs:-))Én annyiban hagytam volna a dolgot, mondtam is, hogy 35 éves leszek, nem vagyunk már fiatalok, elég az az 5 gyerkőc, de ő nem hagyta annyiban a dolgot. Orvosról orvosra járt, antibiotikumokat, "csodaszereket" szedett, a füves ambert is meglátogatta...Most már másfél éve próbálkozunk. Eddig minden egyes menzeszemkor sírtam, mint a záporeső. Most már elég volt!!! Ha ennyire akarja a babát(és természetesen most már én is, és idővel egyre jobban és jobban!)akkor csak arra kérem a Jóistent, áldjon meg bennünket,-hatodszorra is, ezúttal egy közös babucival, aki valódi családdá kovácsolhat bennünket. És minden kedves "próbálkozónak", aki nem várja, ugyanezt az áldást kérem!:-)

Egyébként Gravidát szedek már másfél éve...mostanra kiegészítettem MagneB6-tal és optimizmussal!

Andi

2012. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!