Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 31-re (vagy ehhez...

Július 31-re (vagy ehhez közeli időpontra) ki nem várja?

Figyelt kérdés

- Hányadik baba lenne?

- Mióta próbálkoztok?

- Szedtek valamilyen vitamint?


2012. júl. 17. 14:33
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, Nóri, nekem ma reggelre kezdett leesni a hőm, plussz annyira türelmetlen voltam, hogy megcsináltam a tesztet is, ami olyan negatív lett mint a ház:-((( Bőgtem vagy egy órát,majd" a szívem szakadt meg, aztán megint jött az a fásult érzés...Ergo holnap-holnapután nekem is meg fog jönni. Én azért bízom benne, hogy legalább a többieknek sikerült, nagyon szorítok nekik!!!De ugye azért a következő hónapban is idelátogatunk, és megírjuk, hogy sikerült-e vagy sem? Jó lenne...Hiszen előbb-utóbb mindenkinek összejön, és addig legalább majd tartjuk egymásba a lelket! Andi
2012. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok! 4-es vagyok. Hogy vagytok? Lett-e valakinek azóta pozi tesztje? Nekem még csütörtökön lesz csak a nem várt, így én még reménykedem egy kicsit. Szorítok mindenkinek!
2012. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

Szia!


Én mára nem vártam, holnap reggel tesztelek, ha nem jön meg! Drukkolok neked is!

2012. júl. 31. 16:25
 34/49 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!

Tesztelt valaki? Hogy vagytok?

Nekem pénteken megjött, így most nem sikerült!

Drukkolok nektek!

2012. aug. 6. 09:44
 35/49 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Újra itt vagyok. Múlt keddre nem vártam, és nem is jött meg, péntek délelőtt picit véreztem, de fél napig és alig-alig. Azóta semmi.


Nem jött meg ebben a hónapban. DE minden teszt negatív.


Nem értem. A closti csinálhat ilyen mellékhatást, hogy kimarad a mensi??????

Hasam óriásira van puffadva, melleim fájnak. tök babásnak érzem magam, dehát negatívak a tesztek :(

2012. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 Adri baba ***** válasza:

én 10.re nem várom csináltam egy tesztet de meg nem egyértelmű ti mit gondoltok?


[link]

2012. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

kicsit eláztattad a tesztet, de ezt pozitívnak látom!!!! Ott a csík, szépen kivehető!!!!


de jó, gratula!!!

2012. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 Adri baba ***** válasza:
a következő kettő negativ lett :=(
2012. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Nagyon sajnàlom! Fel a fejjel!

Nagyon drukkolok nektek!

2012. aug. 7. 15:01
 40/49 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom Adri baba, pedig annyira drukkoltam! De még nem jött meg, ugye? Addig ott a remény, tudod!
2012. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!