Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 31-re (vagy ehhez...

Július 31-re (vagy ehhez közeli időpontra) ki nem várja?

Figyelt kérdés

- Hányadik baba lenne?

- Mióta próbálkoztok?

- Szedtek valamilyen vitamint?


2012. júl. 17. 14:33
1 2 3 4 5
 41/49 Adri baba ***** válasza:
Még van 2napom addig :)
2012. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Akkor drukkolok neked nagyon, még van remény!!!!
2012. aug. 7. 19:28
 43/49 anonim ***** válasza:

Adri baba, ugye még nem jött meg?

Mikor tesztelsz újra?

Holnap????

2012. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 Adri baba ***** válasza:
meg nem
2012. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Tesztelj már!!!!
2012. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Szia Adri! Én is pozitívnak látom:-))) Nagyon gratulálok Nektek!!! Én most megint reménykedem, ma-holnap lesz ovum, egy óra múlva megyek dokihoz UH-ra, hogy meglessük van-e érett tüszőm. Ha igen, hajrá apucival!:-)))Mindenkinek megy a drukk!Puszi Nektek! Andi
2012. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Andi, írd meg kérlek, hogy mekkora tüszőt látott, hány mm-eset és mikorra mondja a doki, hogy akciózzatok!!!!
2012. aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 Adri baba ***** válasza:
sajna jelenleg is negativ a teszt!
2012. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nos, a doki tegnap annyit mondott, hogy holnap hajnalban lesz ovum(a méreteket sajnos nem közölte...:-().Tudni kell rólam azt, hogy én ebben a hónapban feladtam. Ami annyit jelent, hogy nem vettem ovutesztet sem,sőt mi több, azt sem tudom, mikor kell majd (nem)megjönnie...Két éve görcsösen próbálkozunk. Vitaminokkal tömjük magunkat, parancsra "akciózunk", aztán jönnek sorban a negatív tesztek. Belefáradtam. A dokihoz is csak azért mentem el, mert már jóelőre megbeszélt időpontom volt. Oda sem figyeltem arra, amit mondott. Annyi maradt meg bennem, hogy bal oldali petefészek, egy darab érett tüsző, a méretek alapján kb.12-16óra múlva tüszőrepedés.A párom velem volt, mosolygott is nagyokat. Mikor mentünk ki a rendelőből, odasúgtam neki:én ebben a hónapban nem akarom ezt az egészet erőltetni. Hagyjuk a francba. Egyszerűen csak éljünk, élvezzük az életet!Most úgy is kettecskén vagyunk néhány napig, utána én elutazom a kiküldetésre. Nem is akartunk összebújni. Hatalmasat ettünk, utána kifeküdtünk napozni a kertbe. Eszméletlenül felszabadultak voltunk! És aztán egymásnak estünk...Nem a baba miatt, nem valami egyéb funkcióból, "csupán csak" szerelemből.Kétszer egymás után...Egy percig sem gondoltam a gyerekcsinálásra, és láss csodát: akkora orgazmust éltem át, amekkorát már évek óta nem! Eszembe sem jutott gyertyázni az aktus után, simán felálltam enni:-). Szóval ez volt a "pihőhónapunk":-DDD Végre görcsök nélkül.Tudom, hogy semmi nem lesz belőle, de nagyon megérte!!!Végre felszabadultam!!!

Bocsi csajok, hogy ezzel terheltelek titeket, de még leírni is fantasztikus volt...Köszönöm!

Adrika, Neked pedig: amíg nincs vérzés, addig van remény! A nővérem 6hetes terhesen is még negatívat tesztelt...:-)Andi

2012. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!