Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy baj van, most mi lesz?

Nagy baj van, most mi lesz?

Figyelt kérdés
Barátnőm 14, én 16 éves vagyok, nem rég voltunk együtt, és kiszakadt a gumi, de nem vettük észre, csak mikor már végeztünk. Barátnőm nem szed fogamzásgátlót, esemény utáni tablettára nincs pénzünk, a szüleinknek nem merünk szólni, mert ők eléggé konzervatívak és tuti, hogy elevenen megnyúznának minket, ha ez kiderülne, mivel fogalmuk sincs arról, hogy mi már "ilyeneket" művelünk. Sürgős segítség kéne! Előre is köszönjük.
2009. júl. 13. 23:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
hat pedig gyorsan kellene a 72 oras. ez nem jatek. vkitől kérjetek kölcsön. ha meg semmi se jo, akkor mégiscsak a szüleitek elé kell allni. a felelősséget is vallalni kell.
2009. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Vagy apa leszel, vagy szerzel lét esemény utánira...
2009. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nalatok olyan draga az esemenyutani? mert nalunk kb. 5 euro a postinor.
2009. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, nálunk 5000 Ft-ba kerül. Nevezzetek gyávának vagy sem, de ha elmondjuk szüleinknek, tuti, hogy soha többé nem találkozhatnánk és legalább 5 év szobafogság...
2009. júl. 13. 23:47
 5/20 anonim válasza:
Ha nem vesztek 72 órás tablettát, akkor marad a remény, és ha teherbe esett a barátnőd, akkor muszáj szólnotok a szüleiteknek. Inkább mint felnevelni egy gyereket. Amúgy úgy tudom, ha két kiskorú csinál egy gyereket, akkor ingyenes az abortusz. De én is csak hallottam, nem biztos.
2009. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ugyan mar. milyen szobafogság???? azonnal szoljatok vkinek h adjon penzt mert különben terhesség lesz.
2009. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
kárj kölcsön vkitől. muszáj lesz.
2009. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Beszéltünk egy ismerőssel, és ő azt mondta, hogy csak recepttel lehet kiváltani, a barátnőm nőgyógyásza pedig az anyukájának a az egyik legjobb barátnője, biztos, hogy elmondja neki... Istenem most mit csináljunk?
2009. júl. 13. 23:56
 9/20 anonim válasza:
56%

Tök igazatok van, ha nincs pénzetek egy eseményutánira, és ahhoz sem vagytok elég érettek, hogy a szüleiteknek szóljatok, akkor egy gyerek felnevelése biztosan gond nélkül menne. Ehh...

A tarkónlövés még mindig ott van...

2009. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg ha terhesség lesz, akkor még jobban félhetsz, mert nemcsak eltiltanak titeket egymástól, de még jól szétrúgják a seggedet is és akkor lesz ám igazán nagy baj. Az abortusz ki fog titeket készíteni, mert az nem egy kellemes dolog és a lánynak az is lehet, hogy nem is lehet majd utána soha többé gyereke. Valakitől kérjetek segítséget! Tudom, hogy elcsépelt és szemét ilyet mondani, de most én is megteszem, mert tényleg életek függnek a döntésetektől: "Ha dugni tudtál, akkor bátor is legyél, és szerezz pénzt a gyógyszerre!".
2009. júl. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!