Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam. Ma...

Tegnapra nem vártam. Ma csináltam egy tesztet negatív. Korai volt még?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Korai volt,nekem három napja késik és még mindig negativ.Szerintem várjunk egy hét késésig és akkor biztosat kell hogy mutasson a teszt.
2009. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megnyugodtam! Remélem + lesz mindkettőnknek!!!
2009. júl. 14. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Van akinek előbb, van akinek később mutatja ki a babát a teszt. Ez függ attól hogy mikor volt a peteérés, és hogy mennyire gyorsan emelkedik a hcg a szervezetben.

Drukkolok hogy pozit tesztelj!

2009. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem tegnapra kellett volna megjönnie.Vasárnap csináltam egy tesztet,de negatív lett.Vannak valami tüneteid,nekem néha feszül a hasam,van egy kis petefészek szurkám,érzékeny mellek,gyomorrontás szerű tünetek,sűrűn járok pisilni,és egyáltalán nem érzem azt hogy meg akarna jönni a mensim,(tegnap viszont nagyon rosszul voltam,fájt a hasam,petefészkeim,derekam,mellem,a gyomrom,olyan érzésem volt mintha meg akarna jönni,ma meg szinte semmi.) A reggeli hőm 36.8,és closti-t szedek.
2009. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a hétvégére nem vártam,nem bírtam ki, és ma reggel teszteltem, sajnos negatív lett.

Úgy gondolom korai volt,de már annyira izgatott vagyok én is:-)

Remélem pár nap múlva itt mindenki pozitívat tesztel, drukkolok magunknak!!!:-)

2009. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 14.41-es dettó! Mintha én írtam volna. Fehér krémes folyásom is van. Aranyosak vagytok köszönöm! Szombaton tesztelek megint. Mindenkinek drukkolok!
2009. júl. 14. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia elsö vagyok,sóteszteltél már?Ém igen és POZITIV:))Remélem neked is az.
2009. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!