Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat varok. A...

Tapasztalatokat varok. A peteeresel kapcsolatban. A tuszorepedes napjan ereztetek valamit nekem fajdogalt a mehem es rettent kivantam a paromat?

Figyelt kérdés
olvastam hogy ha higienikussan kitapogatjuk a mehszaj hejzetet akkor az is segit a peteeres megalapitasaban. hat ne kovezzetek meg en igy tettem a 13. dik napon elerheto volt a mehszajam es puha hatarozottan nyitott(akko este voltunk egyutt).elotte es utanna meg nehezen elerheto es kemeny. de van ahol ezt pont forditva irja.es meg csak anyi hogy azota eltelt 3 nap es ma olyan tompa,feszito erzest erzek a petefeszkeimben nem tudom miert
2009. júl. 14. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok. Szerintem a pén vagyunk tul azért feszít!
2009. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy hasonló kérdésre kimásoltam egy kis tudományt, bár lehet, Te nem erre vagy kíváncsi, hiszen még korai lenne. Na mindegy, később még hasznodra válhat: "Már a terhesség korai időszakában megfigyelhető a szeméremtest és a hüvely kékesvörös elszíneződése..., a vérellátás fokozódása és biz. fokú vérpangás következtében a szövetek felpuhulnak, melegebbé válnak..., a hüvely fala bársonyszerű, a hüvelytartalom bővebb, tejfelszerű lesz..., a méhnyak is felpuhul, nyálkahárhyája megduzzad."
2009. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!