Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bízhatok még benne, hogy...

Bízhatok még benne, hogy baba? Normális a fehér, sűrű testápolós folyás?

Figyelt kérdés
Szerintetek minden oké a görbémmel?Ma nagyot ugrott a hőm reggel és szúr,görcsöl a hasam és a petefészkeim.Beágyazódástól is lehet?Vagy van valami bajom?Vagy csak későn volt tüszőrepedésem?Ez az első méregetős hónapom,nem nagyon értek hozzá:S [link]
2009. júl. 15. 15:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ma már így alakult a görbém,nem tudom mi van...Görcsölök,szúr a hasam és fáj a derekam is.Szerintem sikertelen volt a hónap,majd legközelebb.Mi a véleményetek a mostani görbémről?Köszi az eddigi válaszokat!:)

2009. júl. 16. 10:40
 12/14 anonim ***** válasza:

Hm. Érdekes alakul a hónapod. De ne add fel. Lehet, hogy a mai a te napod, vagy a holnap. Lehet, hogy ez az a leesés, amire vártál.


Kislányodat nem lehet elküldeni nagyihoz, barátnőhöz, moziba? :-)

2009. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:))Hááát,talán meglehetne oldani:)Remélem igazad van és nem reménytelen a hónapom:S
2009. júl. 16. 12:17
 14/14 A kérdező kommentje:
Utólag beírtam a görbémen,hogy volt akció:)Keresztanyjáék vitték el a kislányt fagyizni,mintha ráéreztek volna:)Már nem is nagyon a baba miatt stresszelek,aggaszt a görbém.Olyan,mint a sárgatest elégtelenségben"szenvedőké".Lehet,hogy nem minden oké velem?Érdekes a görbém az tuti.Elkezdem szedni a folsavat és,ha a következő ciklusom is ilyen érdekes lesz,akkor doki.Köszi a válaszokat!Szép napot mindenkinek:)
2009. júl. 16. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!