Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 21. napján vagyok....

A ciklusom 21. napján vagyok. A melleim nagyon fájnak, mintha kövek húznák lefelé, meg vannak duzzadva, érzékenyek még a mellbimbóim is! A mensim előtt is szokott ilyen lenni. De most olyan más érzés! Mi lehet: közelgő mensi, vagy baba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van: közelgő mensi, vagy baba.


A terhességi tüneteket azok a hormonok oozzák, amiket a magzatlepény termel. De az még nincs a 21. napon, amikor a baba még be sem ágyazódott tisztességesen.

2009. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, a 21napon kezdödött mellfájdalom+mindjárt megjön érzés most a 31.napon vagyok és 3 napja késik :) Holnap szerintem már tezstelek bár hihetetlen még számomra de kezdem elhinni hogy valószínűleg kismama vagyok:))
2009. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszadónak. Ilyen korán még nem lehetnek terhes tüneteid, inkább a mensire tippelnék. :(
2009. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én akkor is szurkolok Neked és mondom nekem ugyanigy kezdödött:)
2009. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A SZURKOLÓ leendő kismamának köszönöm a biztatást! :)Nagyon jó ez akkor, amikor pici babát szertne valaki a párjával...

A többieknek is köszönöm,még ha nyersen őszinték voltak is!

2009. júl. 15. 16:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma 20. nap vagyok, nekem mindig fáj már ilyenkorra a mellem,De most a mellfájdalom helyett: furcsa mintha mindjárt megjönne érzésem van, és a folyásom 2. napja olyan mint még soha: testápoló szerű. Szerintem reménykedhetünk, ha nem a szokásosak a tünetek:)) Drukkolok Neked!!

2009. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A harmadik válaszadó vagyok. Nem akartam nyers lenni és ne haragudj, ha ezzel megbántottalak, csak azt gondoltam, hogy feltettél egy kérdést és a tapasztalatokat szeretnéd rá hallani és nem azt, hogy azt írja valaki, hogy tuti terhes vagy. Mivel ezt a 21-ik napon lehetetlen megállapítani, mert a mensinek is lehetnek ilyen tünetei. Tehát az oldalnak semmi értelme nincs, ha csak áltatjuk egymást. Én személy szerint nagyon utálom, ha ilyen kérdésekre azt a választ írják, hogy tuti terhes vagy, mert becsapnak és becsapod saját magad is. Sokkal nagyobbat csalodsz, ha nem éled bele magad még. Hidd el, hogy tapasztalatból írok, mert én nagyon jól tudom, hogy milyen az, amikor valaki babát szeretne, mert mi már kb 1,5-2éve probálkoznuk sikertelenül. Tehát tapasztalatom van. 1éve volt egy vetélésem is. Tehát a 21-ik napon ezek a tünetek még mensit is jelezhetnek. Nekem mindig igy kezdődik. :( De ettől független drukkolok én is, még akkor is, ha "nyersen" leírtam a véleményem.
2009. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad van és köszönöm, hogy őszinte voltál, hisz ennek az oldalank tényleg ez a célja, talán én vagyok túl érzékeny ebben a témában!Talán nem kellen minden tünetet lesnem magamon, lazítanom kellene azt hiszem...
2009. júl. 16. 10:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony lazítanod kellene, de tudom sajna, hogy ez nagyon nehezen megy. Pláne a peteérés utáni időszak. A legrosszabb. Mert reménykedik az ember, hogy talán most, aztán, ha nem akkor nagyot csalódik. Ezért is írtam azt, hogy ne éld bele magad, mert rosszabb lesz. Ezért is rossz az, ha valaki belédbeszéli, hogy ez már biztosan terhesség. Próbálok én is türelmes lenni, de néha(mindig) nagyon nehéz. Még akkor sem tud lazítani az ember, ha megbeszéled magaddal, mert tudat alatt mindig ott van. DE bizakodjunk. Majd írd meg, hogy mi lett az eredmény. :) SZurkolok!!!! :))
2009. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én pedig a legelső válaszoló vagyok.


Engem is áltattak már ezen az oldalon azzal, hogy tuti terhes vagyok, ez babás görbe. Nem voltam az, megjött. Én nem akarok másokat áltatni, hamis illúzióba kergetni. Jó lenne már a nemvárt előtt tudni, hogy baba lesz-e vagy sem, de nem tudhatjuk biztosan, sajnos. A közelgő menszesz tünetei pontosan megegyeznek a terhesség korai tüneteivel, ráadásul nőről nőre változnak. (Nekem pl csak menszesz közben fájnak a melleim, és akkor se nagyon.) Ezért írtam, amit írtam: ez vagy menszesz, vagy baba. Ilyenkor még nem lehet tudni.

2009. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!